Reproduktīvās veselības klīnikas izveidē Rīgā investēti 3,5 miljoni eiro

0 Komentāru
Reproduktīvās veselības klīnikas izveidē Rīgā investēti 3,5 miljoni eiro
Foto: Cristian Santinon/Flickr

Jaunas reproduktīvās veselības klīnikas Rigaer Turn-Verein izveidē Rīgā investēti 3,5 miljoni eiro, informē klīnikas pārstāvji.

Klīnikas izveidē ieguldīti ABLV Bank un starptautiska investora kapitāls. Jaunā klīnika atrodas atjaunotā vēsturiskā ēkā, Vingrotāju ielā 1, Rīgas centrā pie Kronvalda parka, tās kopējā platība ir aptuveni 2500 kvadrātmetri.

Plānots, ka klīnika nodrošinās augsta līmeņa medicīniskos pakalpojumus reproduktīvās veselības jomā, kā arī piedāvās fizioterapijas un medicīniskās kosmetoloģijas pakalpojumus. Klīnikā tiks izmantotas jaunākās ārstniecības metodes un modernākā aparatūra no Eiropas un Japānas ražotājiem.

Klīnikas vadošā speciāliste Viktorija Zaļetova norāda, ka viņas vadībā klīnikā darbosies Latvijas un Eiropas speciālisti – augsti kvalificēti ārsti ginekoloģijas-reproduktoloģijas jomā. Arī kosmetoloģijas un fizioterapijas jomā ir piesaistīti pieredzējuši profesionāļi.

“ABLV Bank” projektu finansēšanas nodaļas vadītājs Antons Marčenko atzīmē, ka ABLV piešķirtais finansējums ir devis iespēju iegādāties modernu tehnoloģisko aprīkojumu.

Klīnika plāno veicināt zinātnisko darbu, rīkot ārstu konferences, kā arī sadarboties ar medicīnas izglītības iestādēm visā Baltijā.

Jauno klīniku pārvalda SIA Novella Medical, kas dibināta 2014. gadda novembrī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro. Novella Medical pilnībā pieder AS Vingrotāju nams, kas dibināta 2012. gadā ar 35 571 eiro pamatkapitālu.

0 Komentāru