Komentāri
Reiz plaukstošās VEF Radiotehnikas ēku pārdos un nojauks
Foto: LETA

VEF Radiotehnikas RRR ēkas Imantā pārdos, un jaunie īpašnieki tās nojauks – tā kļuvis zināms šodien pēc tam, kad pašvaldība apsekoja uzņēmuma ēkas teritoriju Imantā, kur pirms pāris nedēļām bija izcēlies ugunsgrēks, kuru dzēsa vairākas dienas.

Tagad minētajā ēkā ir izveidojusies izgāztuve, jo iepriekšējais īpašnieks, kas šeit bija saņēmis atļauju veidot atkritumu šķirošanas punktu, ir bankrotējis.

Tas, kuri būs jaunie ēkas īpašnieki, pagaidām vēl netiek atklāts.

Dome nolēmusi ķerties pie šā ēku kompleksa apkārtnes sakārtošanas pēc tam, kad augusta sākumā šajā teritorijā bija izcēlies ugunsgrēks, kas tika dzēsts vairākas dienas. Pēc teritorijas apsekošanas tiks izlemts, vai vairākas tajā esošās būves tiks iekļautas graustu sarakstā. Jautājums par palielinātas īpašuma nodokļu likmes piemērošanu Radiotehnikas ēkai tiks spriests nākamajā domes sēdē.

Atkritumu izvešana no šīs teritorijas jau pamazām esot sākta, taču novērojumi liecina, ka tiek pievesti arvien jauni atkritumi.

Skaties foto!

Uzņēmuma Radiotehnika pirmsākumi meklējami 1926. gadā, kad tika dibināta akciju sabiedrība Ābrama Leibovica foto radio centrāle. Padomju okupācijas laikā uzņēmuma dibinātāju Ābramu Leibovicu izsūtīja uz Sibīriju, kur viņš nomira. Savukārt pašu uzņēmumu nacionalizēja. Mūsdienās Radiotehnikas pēctece ir kompānija VEF Radiotehnika RRR, kas vēl aizvien ražo dažādas akustiskās sistēmas un mājas kinozāles. Tomēr tās izmēri ir sarukuši, un daudzas ēkas, kur agrāk bija rūpnīca, tagad kļuvušas pamestas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl