PVN likmi varētu palielināt līdz 23%, lai salāpītu veselības nozares budžetu

Veselības budžeta lāpīšanai pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likme varētu tikt palielienāta līdz 23%, savukārt biznesam šā nodokļa celšana nav pieņemama, otrdien, 10. janvārī, raksta laikraksts “Dienas Bizness”.

Atpakaļ uz rakstu

38 komentāri

 • vejsh

  vejsh

  PVN maksās ne jau bizness, bet mēs prastie ļautiņs. Visām precēm pacels cenu :(
 • Ew paklau
 • Jānis

  Jānis

  Ja tajā aprīļa jokā tiešām parādīsies tie 23%... Es iešu ielās! Tā nu vairs nevar! Tautai ir jābūt vara! , tad tauta arī to varu dabūs atpakaļ! Cietumā tos deputatus kuri ir atbildigi par visam šim lietām! Tad arī sapratīs ka zagšanai gals! ..tautas veletu prezidentu vajag! Lai pati saeima kuru katru bērziņu neievēlē (tautas melno traipu) ...
 • Braucu prom

  Braucu prom

  Es Latvijā 4 mēnešus stradaju lai nopelnitu minimumu ko varu nopelnīt praktiski jebkur citur arpus lv, turklat nodokļu slogs ir stipri mazaks kā arī labums no šajās valstis nomaksātajiem nodokļiem ir daudz lielāks.. tad nu nafig man te vēl pisties un mocīties?! Barot zagļu baru juriem vistiešākajā veidā nav nekāda izpratne kā veidot veselīgu valsts ekonomiku!!!! Valsts nevar balstīties tikai uz nodokļiem?! Paņem tas savas jobanās kvotas uz uzbūve labāk valstij industriālu ekonomiku, dod to naudu rūpnīcu buvesanai, izglitibai lai ir darba spēks! Nevis piemājas bruģi lai uzliktu.. lai nahuj iet visi kas domā ka valdība labi strādā! Zagļi!
 • Jenots

  Jenots

  Nevis varētu celt PVN, bet apgriezt 100 gades svētku budžetu, atgriezt atpakaļ debilās korumpēto deputātu kvotas un nogriezt algas tiem 100 plānprātiņiem, jo neredzu iemeslu to celšanai!

  Vajag vēl pameklēt, sakiet, atradīšu, taču kropļi, pietiek grābstīties gar nodokļiem!!!!
 • vecis

  vecis

  nu jau iet par traku ,siem apetīte tāda uzradusies ,ka liekas ,es ari beigsu maksat nodoklus ....
 • Lola

  Lola

  Saeima - ejiet jūs visi dirst! Es ne centa nemaksāšu nodokļos!!! Un strādāšu tikai par aplokšņu naudu!!! Jūs pidarus es nebarošu!!!! Aizrijaties!!!!
 • Armins

  Armins

  Un vēl visi jūs kas sēžat tajā namā, ejiet nahuj, vārda viss tiešākajā nozīmē, ejiet un izdrāziet viens otru kretīnu barss..
 • eh

  eh

  Nu super, negrib jau vārnas savā acī knābt, negrib samazināt lieķēžu baru, visādi padomnieki ministriem un visādus pekstiņus izdomā, kā NEVIS, tur paši no bezdarbības vis kaut ko izdomā,samaziniet pārvaldes aparātu visos līmeņos, kas notiek jūsu ministrijās, kas notiek pašvaldībās,visādi agrāk pat nedzirdēti amati saradušies,datoru mehāniķi, datoru inženieri, dažādi ceļu un vides inženieri, atkritumu inženieri,nu gatavais izsmiekls tautai
 • vāks

  vāks

  Kas vēl tālak būs vai tiešām jāsāk krāmēt koferi un jādodas ar ģimeni prom.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!