PVD iesaka kaņepju audzētājam vairs netirgot tējas, lai gan iepriekš to varēja legāli darīt

Kāda ģimene Latgalē ir neziņā, vai viņi arī turpmāk iztiku varēs nopelnīt pašu izveidotajā biznesā, kas balstīts uz kaņepju audzēšanu. Lielākos ienākumus saimniecībai nes kaņepju tēja, bet nu Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) to pasludinājis par aizliegtu preci.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Ivans Piļipecs

  Ivans Piļipecs

  Konfektes 'Gotiņa' ar kaņepju sēklām ar aizliegt🤔
 • Dzintra Berzina

  Dzintra Berzina

  Kārtējā činavnieku tumsonība. Skolā ejiet lohi. Kokas tēju tak arī dzer ne tikai Andu kalnos dzīvojošie, bet pat visā plašajā pasaulē. Ne smakas tur no narkotikām, tik vien kā pazemina asinsspiedienu, lai vieglāk pārvarēt augstkalnu apstākļus. Kokaīns ir pilnīgi kas cits, kad svaigas kokas lapas sajauc ar naftas produktiem. Tad jau magoņmaizītes arī jāaizliedz, jo redziet, no šāda veida augiem iegūst opiju :D
 • Ligita Godlevska

  Ligita Godlevska

  Nē nu apsurds, varbūt piparmētru un liepziedu tēju arī aizliegs 🤨
 • S

  S

  PVD nav laika un patikšanas kaut ko vērtēt un vispār darīt pašiem. Vieglāk saklausīties kāda ieteikumus un pārvērst tos par likumiem, nekādas atbildibas. Starp citu, veikalos pārdod magoņu sēklas.Tās, cik zinu, Latvijā neaudzē, bet tirgo.Kādēļ tās neaizliedz, tur taču arī ar tādu pašu nosaukumu var atrast narkotikas. Ups, nedod Dievs, arī uztvers par ieteikumu.
 • Dzintars Skarbovskis

  Dzintars Skarbovskis

  Stulbi, ka PVD skrien ratiem pa priekšu. Smieklīgi, ka kaņepju tēja neesot pētīta. Kaut gan sējas kaņepes ir tradicionāls Latvijas augs, kas šeit aug un tiek kultivēts un lietots gadu simtiem. Bet PVD redz tikai tagad atnākusi atklāsme par kaņepju tēju.
 • Jānis Salietis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!