Prokuratūra sāk pārbaudi par Citadeles pārdošanas darījumu

1 komentārs

Prokuratūra sākusi resorisko pārbaudi par Citadeles bankas pārdošanas darījumu. Pārbaude sākta pēc Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas iesnieguma.

Komisijas vadītājs Gunārs Kūtris iepriekš ir minējis, ka tiek apšaubīti četri punkti. Piemēram, divas epizodes esot saistītas ar valdības pagājušā gada 29. jūlija slēgto sēdi, kurā ministri aiz slēgtām durvīm izlēma turpināt sarunas tikai ar vienu investoru – Ripplewood -, atsijājot divus citus investorus – Latvijas balzama īpašnieka Jurija Šeflera SPI Group un Krievijas pilsonim Grigorijam Guseļņikovam piederošo Norvik banku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimas komisijas iesniegtās uz sešām lappusēm izklāstītās aizdomas esot balstītas faktos, ko tie komisijas locekļi, kam ir pielaide valsts noslēpumam, atklājuši, strādājot ar noslepenotiem valdības dokumentiem, aiz slēgtām durvīm noklaušinot ministrus un ierēdņus, kā arī noklausoties vairākas stundas garos valdības slēgto sēžu audioierakstus.

Tikmēr premjerministre un Valsts kanceleja šodien kategoriski noraidīja pārmetumus par materiālu viltošanu vai noklusēšanu šajā lietā. Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisija ar gala ziņojumu plāno nākt klajā rudenī.

Video!

TOP komentāri

  • Ilona Vīnberga
    0 0 0

    Ilona Vīnberga

    Prokuratūra sākusi pārbaudi? Smieklīgi. Nekas jau nemainīsies. Vainīgie netiks tiesāti un turpinās ēst lašus, bet mēs ēdīsim reņģes (varbūt, un tikai algas dienās).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl