Prokuratūra sāk pārbaudi par Citadeles pārdošanas darījumu

1 komentārs
Prokuratūra sāk pārbaudi par Citadeles pārdošanas darījumu
Foto: LETA

Prokuratūra sākusi resorisko pārbaudi par Citadeles bankas pārdošanas darījumu. Pārbaude sākta pēc Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas iesnieguma.

Komisijas vadītājs Gunārs Kūtris iepriekš ir minējis, ka tiek apšaubīti četri punkti. Piemēram, divas epizodes esot saistītas ar valdības pagājušā gada 29. jūlija slēgto sēdi, kurā ministri aiz slēgtām durvīm izlēma turpināt sarunas tikai ar vienu investoru – Ripplewood -, atsijājot divus citus investorus – Latvijas balzama īpašnieka Jurija Šeflera SPI Group un Krievijas pilsonim Grigorijam Guseļņikovam piederošo Norvik banku.

Saeimas komisijas iesniegtās uz sešām lappusēm izklāstītās aizdomas esot balstītas faktos, ko tie komisijas locekļi, kam ir pielaide valsts noslēpumam, atklājuši, strādājot ar noslepenotiem valdības dokumentiem, aiz slēgtām durvīm noklaušinot ministrus un ierēdņus, kā arī noklausoties vairākas stundas garos valdības slēgto sēžu audioierakstus.

Tikmēr premjerministre un Valsts kanceleja šodien kategoriski noraidīja pārmetumus par materiālu viltošanu vai noklusēšanu šajā lietā. Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisija ar gala ziņojumu plāno nākt klajā rudenī.

Video!

TOP komentāri

  • Ilona Vīnberga
    0 0 0

    Ilona Vīnberga

    Prokuratūra sākusi pārbaudi? Smieklīgi. Nekas jau nemainīsies. Vainīgie netiks tiesāti un turpinās ēst lašus, bet mēs ēdīsim reņģes (varbūt, un tikai algas dienās).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl