“Preses Nama Kvartāls” paraksta vienošanos par sadarbību ar FS “Metta”

0 Komentāru
“Preses Nama Kvartāls” paraksta vienošanos par sadarbību ar FS “Metta”
PUBLICITĀTES FOTO

Nekustamo īpašumu projektu attīstītājs “Lords LB Special Fund V” trešdien, 6.oktobrī, parakstījis ilgtermiņa līgumu ar futbola skolu FS “Metta”, paredzot FS “Metta” kļūšanu par operatoru projekta futbola laukumam un sporta infrastruktūrai, kas atradīsies uz multifunkcionālā centra ēkas piektajā stāva jumta, portālu “Skaties.lv” informēja tā pārstāvji.

Līdz ar nodomu protokola parakstīšanu ir noslēgta vienošanās par ilgtermiņa sadarbību projekta “Preses Nama Kvartāla” infrastruktūras objekta izmantošanā un uzturēšanā. Dokuments apliecina, ka FS “Metta” kļūs par operatoru  futbola laukumam un tam piegulošajai infrastruktūrai 10 000 kvadrātmetru platībā.

Giedrjus Bernots, “Lords LB Special Fund V” pārstāvis

“Noslēgtā vienošanās ir vēsturisks brīdis, jo īpaši šāda apjoma projektu realizācijas gaitā. Ideja par futbola laukumu uz ēkas jumta, pašā Rīgas sirdī, sākumā bija tikai vīzija. Esam gandarīti, ka šodien tā kļūst par divu sadarbības partneru realitāti, jo, attīstot savus projektus, mūsu prioritāte vienmēr ir bijusi sniegt papildu ieguvumus sabiedrībai. Tas nozīmē patiesi daudz gan projektam, gan Pārdaugavas apkaimei, kur radīsim visiem pieejamu un maksimāli izmantojamu sporta vidi.”

Svinīgi parakstītais nodomu protokols paredz aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšanu Latvijas sabiedrībā, futbola popularitātes veicināšanu bērnu, pusaudžu, iesācēju un amatieru vidū. Tādējādi FS “Metta” sadarbībā ar attiecīgo projektu pievērsīs uzmanību futbolam kā aktīvai brīvā laika pavadīšanas iespējai, kas piemērota dažādām iedzīvotāju grupām neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās vai sportiskās sagatavotības.

Saskaņā ar attīstības ieceri futbola laukums būs pilna izmēra un nepieciešamības gadījumā būs dalāms vairākos treniņa laukumos. Sporta infrastruktūru iecerēts izveidot uz multifunkcionālās centra ēkas jumta, kur atradīsies arī apzaļumotas terases, publiski pieejamas atpūtas zonas un bērnu rotaļlaukums.

Projekta “Preses Nama Kvartāls” būvniecības pirmajā kārtā Pārdaugavā, Zināšanu jūdzē, attīstīs vienu no modernākajiem biznesa darījumu centriem Baltijā.  A klases biroju centrs 26 000 m2 platībā tiks realizēts saskaņā ar ilgtspējas būvniecības principiem, “Near Zero Energy” standartiem, atbilstot arī starptautiskā BREEM sertifikāta “Excellent” standartam. Tāpat tiks attīstīts 40 000 kvadrātmetru plašš multifunkcionāls centrs, kur paredzētas tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas zonas, daudzstāvu autostāvvietas, fitnesa centrs, kā arī Baltijā unikāls futbola laukums uz jumta.

0 Komentāru