“Plus Punkta” maksātnespēja grauj SIA “Greis” finanšu rezultātus

Komentāri
“Plus Punkta” maksātnespēja grauj SIA “Greis” finanšu rezultātus
Foto: LETA

Lai gan aizvadītā gada saimniecisko darbību vairumtirdzniecības uzņēmums SIA “Greis” vadība raksturo kā veiksmīgu un rentablu, ievērojamu iespaidu uz uzņēmuma finanšu rezultātiem atstājusi ilglaicīgā partnera SIA “Plus Punkts” maksātnespēja.

SIA “Greis” nācies SIA “Plus Punkts” neizpildītās saistības 2,834 miljonu eiro vērtībā iekļaut šaubīgo debitoru uzkrājumos. 2013. gadā SIA “Greis” apgrozījis 61,630 milj. eiro, kas ir par 21,74% mazāk nekā gadu iepriekš. Gads noslēgts ar 2,649 milj. eiro zaudējumiem.

Aizvadītajā gadā SIA “Greis” noslēdzis sadarbības līgumu ar “British American Tobacco” par tabakas izstrādājumu tirdzniecību, kā arī turpinājis savu darbu vairumtirdzniecības sfērā ar tādiem preču zīmoliem kā “MacCoffee”, mobilo sakaru priekšapmaksas kartēm “Amigo”, “LMT Okarte”, “Toshiba” baterijām, “Sico” prezervatīviem.

Šogad SIA “Greis” iecerējis palielināt savu izplatāmo zīmolu portfeli un paplašināt jau piedāvātās produkcijas klāstu. Tāpat arī uzņēmuma plānos ietilpst uzņēmuma reorganizācijas veikšana un izmaksu minimizēšana.

“Lursoft” esošā informācija rāda, ka SIA “Greis” reģistrēta 1995. gadā un pieder Nikolajam Kočujevskim, kuram pieder daļas arī vairākos citos uzņēmumos, tosarp SIA “Calculus”, SIA “OXPAHA”, SIA “GREIS loģistika” u.c.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl