Piena pārstrādes koncerns “Food Union” četros jaunos saldējumos investējis ap 50 000 eiro

1 komentārs
Piena pārstrādes koncerns “Food Union” četros jaunos saldējumos investējis ap 50 000 eiro
FOOD UNION

Piena pārstrādes uzņēmumu grupas “Food Union” četros jaunos saldējumos investējis ap 50 000 eiro, informēja koncernā.

Koncerna meistari ir radījuši četrus, kā norāda uzņēmumu grupā, “jaunus, bērnības garšu iedvesmotus” saldējumus. Jaunumi ir izstrādāti Rīgā bāzētajā “Food Union” Saldējuma kompetences centrā un jau ir nopērkami veikalos visā Latvijā. Kopējās investīcijas, kas ieguldītas produktu palaišanā tirgū, ir apmēram 50 000 eiro.

“Food Union” saldējuma zīmolu vadītāja Sandra Usačeva

“Šis gads ir īpašs ar jauniem saldējuma ēšanas paradumiem – ļaudis, esot biežāk mājās, dod priekšroku lielāka izmēra saldējumam, lai pietiktu ilgākam laikam un retāk būtu jādodas uz veikaliem. Arī garšu ziņā cilvēki dod priekšroku pazīstamām sastāvdaļām un uzticamiem garšu savienojumiem. Tādēļ mēs šogad apvienojām abus un radījām pazīstamas garšas jaunos formātos.”

Tostarp radīti divi jauni saldējumi “Pols” – plombīra saldējums ar iebiezināto pienu un cukurvates saldējums ar “marshmallow” zefīriņiem, kā arī divi “Karlsons” saldējumi jaunos formātos.

“Food Union” grupa apvieno divus lielākos piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmumus Latvijā – “Rīgas piena kombināts”, un “Valmieras piens”, lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā “Premia” un “Premia” Lietuvā, lielāko saldējuma ražotāju Dānijā “Premier Is” un saldējuma piegādes servisa uzņēmumu “Hjem Is”, saldējuma ražotāju Norvēģijā “Isbjørn Is” un saldējuma piegādes servisa uzņēmumu “Den Norske Isbilen”, saldējuma ražotāju Rumānijā “Alpin57Lux”, saldējuma ražotāju Baltkrievijā “Ingman Ice Cream” un Krievijā “Hladokombinat No.1”. 2018.gadā “Food Union” atvēra divas piena produktu un bērnu pārtikas ražotnes Ķīnā.

2019.gadā “Food Union” grupa Eiropā sasniedza 277 miljonu eiro apgrozījumu. “Food Union” grupā nodarbināti vairāk nekā 3100 cilvēku.