Pie tirdzniecības centra “Domina Shopping” sāksies ielu tirdzniecība

Pievienot komentāru
Pie tirdzniecības centra “Domina Shopping” sāksies ielu tirdzniecība
PUBLICITĀTES FOTO

Sākot ar ceturtdienu, 15. aprīli, pie tirdzniecības centra “Domina Shopping” sāksies ielu tirdzniecības kampaņa ”Brīvdabas iepirkšanās skvērs”.

Kā portālu Skaties.lv informē tirdzniecības centrā, kampaņā piedalīsies vairāk nekā 10 veikali, ārpustelpu apstākļos piedāvājot ne vien iegādāties, bet arī pielaikot cilvēkiem ikdienā nepieciešamās preces.

Sieviešu, vīriešu un bērnu apavus un apģērbus tirgos veikali “Meta”, “Eiropas Apavi”, “Sportland”, “Muss”, “Danija” un “Sportsdirect.com”. Aksesuārus un dāvanas piedāvās – “Garmin”, “Handly” un “7IN”. Kosmētiku un parfimēriju būs iespējams iegādāties veikalā “Douglas”. Savukārt mājlietu veikals “Jysk” nodrošinās internetā pasūtīto preču izsniegšanu un sniegs konsultācijas par preču iegādi attālināti.

Brīvdabas iepirkšanās notiks “Domina Shopping” centrālajā skvērā – pie C ieejas ar skatu uz J. Zemitāna tiltu. Tirdzniecība norisināsies tuvāko trīs nedēļu laikā ceturtdienās, piektdienās un sestdienās – 15., 16., un 17.aprīlī., tad 22., 23. un 24. aprīlī, visbeidzot – 29., 30.aprīlī un 1.maijā. Darba laiki visās dienās būs vienādi – no plkst.10.00 līdz plkst.21.00.

“Vēršam uzmanību, ka saskaņā ar valstī esošajiem noteikumiem, ielu tirdzniecība diemžēl nevarēs notikt 7 dienas nedēļā. Pašreiz tie paredz, ka to drīkstam darīt tikai pēc šāda grafika – trīs dienas strādā, četras atpūšas. Tāpēc jau iepriekš atvainojamies mūsu brīvdabas iepirkšanās skvēra apmeklētājiem par šādu neērtību un aicinām rūpīgi sekot informācijai plašsaziņas līdzekļos un “Dominas” sociālajos tīklos, lai zinātu precīzu darba laiku,”  skaidro ”Domina Shopping” mārketinga direktore saka Iveta Zvaigzne-Ālere.

Lasi vēl – ”Domina Shopping”: Jaunās izmaiņas tirdzniecībā valstī ir ņirgāšanās par tirdzniecības centriem

Vienlaikus tirdzniecības centrā norāda, ka turpinās pārrunas ar valdību par iespēju atsākt arī pircēju apkalpošanu iekštelpās atbilstoši drošas klātienes iepirkšanās nosacījumiem. Trešdien tirdzniecības centrs atkal vērsies pie valdības pārstāvjiem. Ekonomikas ministrijā ir iesniegts lūgums steidzami ļaut strādāt diviem “Dominas” veikaliem, kuriem ir atsevišķas ieejas (“Sportland” un “Jysk”).

“Šāda pieeja jau tiek praktizēta ne vien citos Latvijas tirdzniecības centros ar platību virs 7000 m², bet arī Lietuvā un iepriekš Igaunijā. Savukārt Valsts prezidentam, Saeimas priekšsēdētājai un Ministru kabinetam atkārtoti nosūtīts pieprasījums nekavējoties izbeigt negodīgas konkurences organizēšanu tirdzniecības nozarē un, ievērojot drošas tirdzniecības konceptu, atļaut klātienē strādāt arī visiem lielajos tirdzniecības centros esošajiem veikaliem,” norāda tirdzniecības centrā.

Lasi arī: