Komentāri

Pēc vērienīga darījuma vairākas Vecrīgas ielas veidos par smalku iepirkšanās centru. Uzņēmuma pārstāvji sola, ka vecpilsētu padarīs bērniem un ģimenēm draudzīgāku.

Vecrīga ir īpaša vieta. Šeit katra ēkai ir savs unikāls stāsts. Viena no tām ir šī ēka, kas nesen mainījusi īpašniekus – Vecrīgas sirdī kaļķu ielā 12/14. Tās autors ir zināms ebreju arhitekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecrīga ir vieta, kur vēsture cenšas sadzīvot ar mūsdienu uzņēmēju prasībām. Kārtējais pārbaudījums būs nesen noslēgtais 28 miljonus eiro vērts darījums. Tā rezultātā uzņēmums Baltic Re Group iegādājas sešas vēsturiskas ēkas.

Jaunie saimnieki ēkas sola restaurēt un piemērot mūsdienu uzņēmēju prasībām. Kompānijas pārstāvis skaidro, ka viņu vīzija ir padarīt Vecrīgu draudzīgāku ģimenēm ar bērniem.

”Atbilstoši mūsu kompānijas vadlīnijām mēs nepieļaujam izīrēt telpas spēļu zālēm vai striptīza klubiem. Mums tas ir jāmaina un jādomā kā izveidot ģimenēm draudzīgu vidi. Mēs arī ceram pārliecināt pašvaldību, kas vairāk veicinātu bērniem un ģimenēm draudzīgu uzņēmumu ienākšanu Vecrīgā,” norāda AS Baltic Re Group izpilddirektors Džovanni Dalla Zonka.

Kompānijas pārstāvis iecerējis, ka piemērojot telpas prasīgiem klientiem Vecrīgā ienāks pasaules līmeņa mazumtirdzniecības ķēdes. Nevēloties skriet pa priekšu notikumiem iespējamo veikalu nosaukumi pašlaik vēl netiek atklāti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl