Pavasarī noslēgsies “Printful” Eiropas ražotnes būvniecība Rīgā

1 komentārs
Pavasarī noslēgsies “Printful” Eiropas ražotnes būvniecība Rīgā
PUBLICITĀTS FOTO

Maijā tiks pabeigta ražošanas telpu un biroju kompleksa “Lidostas Parks” būvniecība, kurā vairāk nekā 4000 kvadrātmetru platībā atradīsies “Printful” Eiropas ražotne 80 darba vietām.

“Tik apjomīgas ražotnes ieviešana apliecina, ka Eiropas ražotne apkalpos mūsu Eiropas klientus ilgtermiņā. Mēs turpināsim veicināt pieprasījuma pieaugumu Eiropas tirgū. Lai to realizētu, mums ir vajadzīgas plašākas un mūsdienīgākas telpas,” saka “Printful” izpilddirektors Dāvis Siksnāns.

Sākotnēji “Printful” ražotne atradīsies 4331 kvadrātmetru plašās telpās, kas ir vairāk nekā divas reizes lielākas par līdzšinējām. Tuvāko gadu laikā ražotnes telpu lielums pieaugs līdz pat 7500 kvadrātmetriem.

Ražotne atradīsies blakus starptautiskajai lidostai “Rīga”, kā arī Latvijas Pasta, “DHL”, “Fedex” un citu lielu uzņēmumu loģistikas centriem, kas nodrošinās e-komercijas tirgum tik nozīmīgo piegādes ātrumu. Ražošanas telpās tiks iekārtots arī birojs “Printful” dizaineriem, fotogrāfiem, grafiku apstrādes speciālistiem un citiem ar ražošanu tieši nesaistītiem darbiniekiem.

“Kopš 2017. gada, kad Rīgā atvērām Eiropas ražotni, esam strauji auguši. Klienti ļoti novērtē, ka “Printful” tagad spēj ātri piegādāt preces arī Eiropā. Papildus digitālajai drukai un dažādiem šūšanas risinājumiem šobrīd Eiropas ražotnē nodrošinām vēl krūzīšu, plakātu un viedtālruņu vāciņu apdruku. Produktu klāstu nepārtraukti turpinām papildināt. Mēs esam 100% e-komercijas uzņēmums, un Baltijā tādam uzņēmumam labākas lokācijas par “Lidostas Parku” nav”, komentē Siksnāns.

Jaunajā ražotnē būs ēdamzāle, kur darbiniekiem pasniegt apmaksātās pusdienas, apzaļumotas atpūtas zonas, āra terase un citas līdz šim “Draugiem Group” darbiniekiem ierastās ērtības. Jaunās ražošanas telpas pieskaitāmas A klasei, kur uzsvars likts uz ēku maksimālu energoefektivitāti un inovatīvu tehnoloģiju izmantošanu būvniecībā, lai nodrošinātu teicamu darba vidi, ieskaitot gaisa rekuperācijas sistēmu, optimālus klimata kontroles risinājumus un dabīgo gaismu.

Pērn AS “Printful Latvia” strādāja jau vairāk nekā 200 cilvēku komanda, kas, salīdzinot ar 2017. gadu, ir divkārtējs pieaugums. Savukārt Eiropas ražotnes apjoms ir pieaudzis par 134%.

Starptautiskās izpētes kompānijas “Statista” 2018. gada nogalē veiktais e-komercijas pētījums liecina, ka Eiropā e-komercijas tirgum tuvāko piecu gadu laikā prognozēta 40% izaugsme jeb ikgadējs pieaugums par 7%.

1 komentārs