Pašvaldības policisti pieķer sētas apzīmētāju Āgenskalnā

Komentāri
Pašvaldības policisti pieķer sētas apzīmētāju Āgenskalnā

10. augustā īsi pēc pulksten 4.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Āgenskalnā, pamanīja divus jauniešus, kuri stāvēja pie kādas betona sētas. Uz tās pamanīti lieli ķēpājumi.

Aizdomās par sētas bojāšanu policisti nolēma apstāties, lai pārliecinātos par abu jauniešu nodomiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunas laikā konstatēts, ka no abām personām jūtama spēcīga krāsas smaka. Aptaustot betona sienu, konstatēts, ka uz tās nesen uzlieta melna krāsa.

Viens no jauniešiem uzreiz atzinās, ka viņš krāsu uzlējis uz sienas. 18 gadus vecajam pārkāpējam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sienas bojāšanu. Likums paredz, ka par šādu pārkāpumu uzliek naudas sodu līdz 142 eiro. Tāpat jaunietim, iespējams, būs jāatlīdzina radītie zaudējumi vai jāatjauno sienas iepriekšējais krāsojums.

Jāpiebilst, ka, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, ir arī atpazīts jaunietis, kurš 15. jūlijā uz kādas Tērbatas ielas ēkas uzrakstīja “Tīras rokas”. Saistībā ar notikušo nama iedzīvotāji bija vērsušies Rīgas pašvaldības policijā ar videoierakstu. Arī šajā gadījumā ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par ēkas bojāšanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl