Pastāv risks, ka ”Ryanair” varētu pamest Rīgu

Komentāri

No biznesa viedokļa raugoties, pamest lidostu ”Rīga” būtu neloģisks solis, taču aviokompānija ”Ryanair” jau iepriekš ir spērusi gana neloģiskus soļus. Līdz ar to pastāv risks, ka Īrijas zemo cenu aviopārvadātājs varētu pamest Rīgu, intervijā LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina lidostas ”Rīga” valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks.

Lidostas ”Rīga” valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks:

Aviokompānija ”Ryanair” grib panākt iepriekšējos nosacījumus, kas bija ļoti izdevīgi. Lai nekropļotu konkurenci, mēs šādu piedāvājumu ”Ryanair” nesniedzam, jo visām kompānijām ir jābūt vienlīdzīgiem nosacījumiem. Līdz ar to sarunas ar šo aviopārvadātāju nevedas.

A. Mūrnieks sacīja, ka pašlaik “Ryanair” tiek piedāvāts līgums ar tādiem pašiem nosacījumiem kā viņu konkurentiem “Wizzair”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš atzina, ka pastāv risks, ka ”Ryanair” varētu pamest lidostu ”Rīga”, taču lidostas vadība jau ir runājusi, piemēram, ar  ”Wizzair”, kas būtu gatavs pārņemt līdzšinējos ”Ryanair” lidojumu maršrutus. ”Maršruti, kuros tagad no Rīgas lido ”Ryanair”, ir pasažieru piepildīti, un ilgi nebūtu jāgaida, kad kāds pārņemtu šos lidojumus,” sacīja A. Mūrnieks.

Jau ziņots, ka aviopārvadātājs ”Ryanair” Baltijā uzsāka lidojumus 2004. gada oktobrī, atklājot reisus no lidostas ”Rīga” uz Londonu (Stanstedu) un Frankfurti (Hānu). 2010. gadā ”Ryanair” Lietuvas pilsētā Kauņā izveidoja savu bāzi, kas šobrīd arī ir vienīgā aviokompānijas gaisa kuģu bāze Baltijā. Pašlaik ”Ryanair” maršrutos no Tallinas, Rīgas, Kauņas un Viļņas ik gadu tiek pārvadāti aptuveni 2,3 miljoni pasažieru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl