Pasludināts “Papīrfabrikas Līgatne” maksātnespējas process

0 Komentāru
Pasludināts “Papīrfabrikas Līgatne” maksātnespējas process
Foto: pf-ligatne.lv

Līdz ar SIA “Papīrfabrikas Līgatne” tiesiskās aizsardzības procesa izbeigšanu, saņemtas ziņas par uzņēmuma maksātnespējas procesa pasludināšanu. Par procesa administratori iecelta Elīna Dupate.

“Lursoft” datu bāzēs atrodamā informācija rāda, ka “Papīrfabrikas Līgatne” tiesiskās aizsardzības process ierosināts aizvadītā gada novembrī.

SIA “Papīrfabrikas Līgatne”, kas sākotnēji bijusi zināma kā SIA “Eirovega”, 2000.gada janvārī reģistrējusi Sandra Kairiša un Juris Stahovskis. Laika gaitā uzņēmuma īpašnieki vairākkārt mainījušies un to vidū bijiuši arī uzņēmumi no Maurīcijām, Gibraltāra, Nīderlandes un Džersijas, taču patlaban SIA “Papīrfabrikas Līgatne” dalībnieku vidū atrodams Valts Klucis, AS “Valsts papīru spiestuve” un AS “Rīgas zīmogu fabrika”.

To, ka SIA “Papīrfabrikas Līgatne” ir maksātspējas problēmas, apliecina arī “Lursoft” kavēto maksājumu datu bāzē atrodamā informācija par uzņēmuma savlaicīgi nenomaksāto parādu 2 487 eiro apmērā, kura apmaksas termiņš patlaban tiek kavēts jau par 882 dienām. Tāpat arī uzņēmumam reģistrēti pieci aktuāli nodrošinājumi, kuri paredz aizliegumu veikt jebkāda veida pārreģistrāciju, samazināt pamatkapitālu.

0 Komentāru