Pasludināts “Papīrfabrikas Līgatne” maksātnespējas process

Komentāri
Pasludināts “Papīrfabrikas Līgatne” maksātnespējas process
Foto: pf-ligatne.lv

Līdz ar SIA “Papīrfabrikas Līgatne” tiesiskās aizsardzības procesa izbeigšanu, saņemtas ziņas par uzņēmuma maksātnespējas procesa pasludināšanu. Par procesa administratori iecelta Elīna Dupate.

“Lursoft” datu bāzēs atrodamā informācija rāda, ka “Papīrfabrikas Līgatne” tiesiskās aizsardzības process ierosināts aizvadītā gada novembrī.

SIA “Papīrfabrikas Līgatne”, kas sākotnēji bijusi zināma kā SIA “Eirovega”, 2000.gada janvārī reģistrējusi Sandra Kairiša un Juris Stahovskis. Laika gaitā uzņēmuma īpašnieki vairākkārt mainījušies un to vidū bijiuši arī uzņēmumi no Maurīcijām, Gibraltāra, Nīderlandes un Džersijas, taču patlaban SIA “Papīrfabrikas Līgatne” dalībnieku vidū atrodams Valts Klucis, AS “Valsts papīru spiestuve” un AS “Rīgas zīmogu fabrika”.

To, ka SIA “Papīrfabrikas Līgatne” ir maksātspējas problēmas, apliecina arī “Lursoft” kavēto maksājumu datu bāzē atrodamā informācija par uzņēmuma savlaicīgi nenomaksāto parādu 2 487 eiro apmērā, kura apmaksas termiņš patlaban tiek kavēts jau par 882 dienām. Tāpat arī uzņēmumam reģistrēti pieci aktuāli nodrošinājumi, kuri paredz aizliegumu veikt jebkāda veida pārreģistrāciju, samazināt pamatkapitālu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl