Par LTRK prezidentu kļūst Aigars Rostovskis

Komentāri
Par LTRK prezidentu kļūst Aigars Rostovskis
Foto: LETA

Šodien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedri par organizācijas prezidentu uz nākamajiem trim gadiem ievēlēja uzņēmēju Aigaru Rostovski.

Rostovskis bija vienīgais kandidāts uz amatu. Viņš nomainīs patlaban LTRK prezidenta amatā esošo Gundaru Strautmani.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzrunājot LTRK biedrus, Rostovskis norādīja, ka LTRK turpinās darboties tādās jomās kā eksporta veicināšana un uzņēmējdarbības vides uzlabošana. Pēc viņa teiktā, LTRK eksporta jomā ir jāturpina sadarbība ar tādām valsts iestādēm kā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Savukārt biznesa vides uzlabošanā jaunais LTRK prezidents aicināja sagatavot pamatotus argumentus diskusijās ar valdību, lai ministri pieņemtu uzņēmējiem pozitīvus lēmumus. “Nelabvēlīgu lēmumu rezultātā mums ir jābūt asiem,” akcentēja Rostovskis.

Kā vēl vienu darbības prioritāti Rostovskis nosauca aktīvāku LTRK darbību reģionos.

Rostovskis ir SIA “Biznesa augstskola Turība” līdzīpašnieks un Attīstības padomes priekšsēdētājs, biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” padomes priekšsēdētājs un Augstākās izglītības padomes loceklis. Tāpat viņš līdz šim ieņēma LTRK viceprezidenta un LTRK Zināšanu ekonomikas padomes vadītāja amatu.

Rostovskis ir kapitāla pārvaldīšanas nozares uzņēmumu SIA AZR un SIA BBRC valdes loceklis, nekustamo īpašumu un veselības biznesa SIA Nature Cure Baltics īpašnieks un Stratēģiskās attīstības komisijas Augstākā līmeņa ekspertu grupas loceklis. Iepriekš Rostovskis vadījis tādus uzņēmumus kā AS Izglītība un SIA Step Rīga, kā arī SIA Turības mācību centrs, SIA Birznieka Biznesa centra attīstības fonds un SIA Mountain.

LTRK padomes priekšsēdētājs vada padomes sēdes un biedru kopsapulci, organizē un nodrošina LTRK darbu, lai izstrādātu attīstības stratēģiju un galvenos darba virzienus. Padomes priekšsēdētājs pārstāv LTRK Latvijas valsts pārvaldes un pašvaldību iestādēs, citās institūcijās, kā arī starptautiskos forumos, ārvalstu, nevaldību, starpvalstu un starptautiskajās ekonomiskajās un citās organizācijās.

Lasi vēl