Komentāri
Par 4 miljoniem eiro izsolīs pašvaldības zemi pie lidostas
Ilustratīvs foto: LETA

Rīgas pašvaldība šodien plkst. 11.00 kā lietu kopību par vairāk nekā četriem miljoniem eiro izsolīs 16 neapbūvētus zemesgabalus pie lidostas Rīga, liecina Rīgas domes Īpašuma departamentā sniegtā informācija.

Zemesgabali atrodas Rīgas pilsētā, Pārdaugavā, puskilometra attālumā no lidostas Rīga teritorijas – tieši pie Rīgas pilsētas robežas ar Mārupes novadu, ap 1100 metru attālumā no Kārļa Ulmaņa gatves – tās labajā pusē virzienā uz pilsētas centru.

Izsoles sākumcena ir 4,074 miljoni eiro, noteiktais izsoles solis – 100 tūkst. eiro.

Bez minētajiem zemesgabaliem izsolīs arī citus netālu esošus neapbūvētus zemes īpašumus. Informācija par tiem pieejama departamenta mājaslapā.

Kā ziņots, šīs teritorijas īpašumu apmaiņas rezultātā valsts pārvaldes funkciju veikšanai savā īpašumā no pašvaldības lūgusi valsts, taču tas pašlaik neesot iespējams saistībā ar šīs zemes privatizācijas procesu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl