Pagarināts bankrotējušā “Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš

0 Komentāru
Pagarināts bankrotējušā “Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš
Foto: F64 (Gatis Gierts / f64)

Pagarināts bankrotējušā “KVV Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš – tā LNT ziņām atzina Uzņēmuma administratoru pārstāvis Dzintars Hmieļevskis, norādot, ka termiņš pagarināts vēl par mēnesi – līdz 29. septembrim.

Potenciālie investori baidoties piedzīvot iepriekšējo investoru no Ukrainas neveiksmi, tāpēc, lai novērstu šaubas un iegūtu pārliecību, ka netiek pirkts “kaķis maisā”, investori pirms galīgā lēmuma pieņemšanas grib izpētīt visus viņiem interesējošos jautājumus.

“Liepājas metalurga” administratora pārstāvis gan neatklāja, cik investoru vēlas pirkt “Metalurgu,” bet to esot “vairāk nekā viens”, un tie zinot par iepriekšējo investoru – Ukrainas “KVV Group” – neveiksmīgajiem centieniem atjaunot metalurģijas uzņēmuma darbību.

Iepriekš “Metalurga” mantas pārdošanas termiņš jau tika pagarināts vairākkārt – pēdējoreiz tas bija noteikts līdz augusta beigām. Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, kura pārraudzības iestādēm jāatgūst metalurgā iestrēgušie aptuveni 60 miljoni eiro budžeta naudas, iepriekš atklāja, ka potenciālie investori ir no trešajām valstīm.

0 Komentāru