Pagarināts bankrotējušā “Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš

Komentāri

Pagarināts bankrotējušā “KVV Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš – tā LNT ziņām atzina Uzņēmuma administratoru pārstāvis Dzintars Hmieļevskis, norādot, ka termiņš pagarināts vēl par mēnesi – līdz 29. septembrim.

Potenciālie investori baidoties piedzīvot iepriekšējo investoru no Ukrainas neveiksmi, tāpēc, lai novērstu šaubas un iegūtu pārliecību, ka netiek pirkts “kaķis maisā”, investori pirms galīgā lēmuma pieņemšanas grib izpētīt visus viņiem interesējošos jautājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Liepājas metalurga” administratora pārstāvis gan neatklāja, cik investoru vēlas pirkt “Metalurgu,” bet to esot “vairāk nekā viens”, un tie zinot par iepriekšējo investoru – Ukrainas “KVV Group” – neveiksmīgajiem centieniem atjaunot metalurģijas uzņēmuma darbību.

Iepriekš “Metalurga” mantas pārdošanas termiņš jau tika pagarināts vairākkārt – pēdējoreiz tas bija noteikts līdz augusta beigām. Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, kura pārraudzības iestādēm jāatgūst metalurgā iestrēgušie aptuveni 60 miljoni eiro budžeta naudas, iepriekš atklāja, ka potenciālie investori ir no trešajām valstīm.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl