Pagarināts bankrotējušā “Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš

Komentāri

Pagarināts bankrotējušā “KVV Liepājas metalurga” mantas pārdošanas termiņš – tā LNT ziņām atzina Uzņēmuma administratoru pārstāvis Dzintars Hmieļevskis, norādot, ka termiņš pagarināts vēl par mēnesi – līdz 29. septembrim.

Potenciālie investori baidoties piedzīvot iepriekšējo investoru no Ukrainas neveiksmi, tāpēc, lai novērstu šaubas un iegūtu pārliecību, ka netiek pirkts “kaķis maisā”, investori pirms galīgā lēmuma pieņemšanas grib izpētīt visus viņiem interesējošos jautājumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Liepājas metalurga” administratora pārstāvis gan neatklāja, cik investoru vēlas pirkt “Metalurgu,” bet to esot “vairāk nekā viens”, un tie zinot par iepriekšējo investoru – Ukrainas “KVV Group” – neveiksmīgajiem centieniem atjaunot metalurģijas uzņēmuma darbību.

Iepriekš “Metalurga” mantas pārdošanas termiņš jau tika pagarināts vairākkārt – pēdējoreiz tas bija noteikts līdz augusta beigām. Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, kura pārraudzības iestādēm jāatgūst metalurgā iestrēgušie aptuveni 60 miljoni eiro budžeta naudas, iepriekš atklāja, ka potenciālie investori ir no trešajām valstīm.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl