“Orkla Latvija” paplašina augu valsts produktu sortimentu

0 Komentāru
“Orkla Latvija” paplašina augu valsts produktu sortimentu

Pārtikas koncerns SIA “Orkla Latvija” papildinājis zīmola “Naturli” augu valsts sortimentu ar dažādām picām, burgeriem, raudzētiem mandeļu produktiem, auzu krēmiem ēdiena pagatavošanai, zirņu bāzes nagetiem, kā arī vairākām izvēlēm saldummīļiem – auzu desertiem un saldējumiem, informēja kompānijā.

Teju viss “Naturli” produktu klāsts nesatur un ir gatavoti uz augu valsts produktu bāzes. Pēc šiem produktiem esot audzis arī pieprasījums salīdzinājumā ar 2020. gadu. Lielākais pieprasījuma pieaugums šī gada jūnijā, salīdzinot ar pērno gadu, ir “Naturli” desiņām, auzu desertam ar mango un arī ar kakao, burgeram un sojas pupiņu bumbiņām.

Lineta Mikša, ”Orkla Latvija” komunikācijas direktore

“Ikgadējā “Orkla” Ilgtspējīgas dzīves barometrā, pērnā gada oktobrī 25 % aptaujas dalībnieku atzīst, ka vietējos veikalos pieejamais vegānisko un veģetāro produktu klāsts ir nepietiekams. Turklāt teju 30% no kopējā respondentu skaita uzskata, ka vegāniskās un veģetārās maltītes ir grūti pagatavojamas un pagatavošanas process aizņem pārāk daudz laika. (..) Ņemot vērā mūsdienu tendences un patērētāju vēlmes, mēs strādājam pie augu valsts produktu sortimenta attīstības visiem zīmoliem, kas papildinātu jau tradicionālos un iemīļotos zīmolu produktus. Augu valsts produkti ir augošs un pieprasīts tirgus segments, līdz ar to mūsu eksperti ik dienu strādā pie jaunām receptūrām nākotnei.”

Savukārt ”Maxima Latvija” Iepirkumu departamenta direktors Edvīns Lakstīgala akcentē: “Redzam, ka klientiem ikdienas maltītē ir būtiski iekļaut tādus pārtikas produktus, kas ir gan veselīgi, gan ērti un ātri pagatavojami arī mājās. Viņš pauda, ka arvien vairāk pircēju veikalos “Maxima” dod priekšroku produkcijai no augu valsts.

”Naturli” produkti ir veidoti no 100 % augstākās kvalitātes augu valsts izejvielām, kā arī nesatur ĢMO. Saldētajiem ”Naturli” produktiem ir ilgtspējīgāks iepakojums, kas ir daļēji radīts no cukurniedru materiāla, savukārt picu kastes – no pārstrādājama kartona.

Papildus “Naturli” zīmolam arī citi “Orkla Latvija” zīmoli piedāvā produktus, kas piemēroti augu valsts uztura piekritējiem. Zīmola “Ādažu Čipsi” sortimentā ir vairāk nekā septiņi vegāniem piemēroti produkti. “Spilvas” produktu klāstu veido vairāk nekā 30 augu valsts produkti, kuru sastāvā nav dzīvnieku izcelsmes izejvielas, tostarp populārā vegānā “4 sezonu majonēze”. Papildus tam arī citu zīmolu sortimentā atrodami produkti augu valsts uztura cienītājiem.

0 Komentāru