“Olainfarm” jaunā padome “ieliek” savus cilvēkus arī uzņēmuma valdē

0 Komentāru
“Olainfarm” jaunā padome “ieliek” savus cilvēkus arī uzņēmuma valdē
JĀNIS VECBRĀLIS, F64

Zāļu ražotāja ”Olainfarm” jaunā padome konstatējusi esošās valdes rupju pilnvaru pārsniegšanu un nepienācīgu pienākumu izpildi, tāpēc lēma valdē pārvēlēt trīs tās pārstāvjus.

No amata atbrīvots kompānijas līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Oļegs Grigorjevs, kā arī valdes locekļi Mihails Raizbergs un Vladimirs Krušinskis, bet darbu valdē turpinās Veronika Dubicka, Raimonds Tereņtjevs, Mārtiņš Tambaks un aprīļa sākumā valdē ieceltais Lauris Macijevskis.

Valdes locekļi nomainīti par vairākiem pārkāpumiem, konstatēta maldinošu ziņu izplatīšana par “Olainfarm” akcionāru sastāvu, kā arī pretlikumīgi paziņojumi par iepriekš izsludinātas akcionāru ārkārtas sapulces atcelšanu, ziņo “Olainfarm” pārstāvji.

Atklājās, ka 1. aprīlī “Olainfarm” valde ir parakstījusi un iesniegusi pieteikumus Uzņēmumu reģistrā par neesošas un fiktīvas akcionāru ārkārtas sapulces norisi. “Olainfarm” padome uzdeva valdei vērsties tiesībsargājošās iestādēs, lai pārbaudītu, vai minēto valdes locekļu darbībās ir konstatējams noziedzīgs nodarījums.

Vienlaikus kompānijas valdē no jauna iecelta “Olainfarm” lielākā akcionāra “Olmafarm” vadītāja Milana Beļeviča, kā arī Signe Baldere-Sildedze un Mārtiņš Pūriņš, kurš ir informācijas tehnoloģiju jomas profesionālis, kurš iepriekš strādājis a/s “Sadales tīkls” un Latvijas Universitātē, bet Baldere-Sildedze un Beļeviča iepriekš ieņēmušas amatus “Olainfarm” padomē.

Jau vēstīts, ka 1. aprīlī mikroautobusā pie ”Olainfarm” teritorijas tika noturēta uzņēmuma akcionāru ārkārtas sapulce, kuru pirms tam bija atcēlusi uzņēmuma tā brīža valde. Akcionāru sapulcē tika pilnībā pārvēlēta uzņēmuma padome.

0 Komentāru