Oficiāli – veikalu tīkls “Lidl” apliecina savus plānus ieiet Latvijas tirgū

93 komentāri

Vācijas zemo cenu veikalu tīkls “Lidl” rakstveida atbildē LNT Ziņu dienestam oficiāli apliecina, ka plāno ienākt Latvijā un arī Igaunijā.

”Igaunija un Latvija ir mazumtirdzniecības tirgus, kur “Lidl” koncepts – piedāvāt augstas kvalitātes produktus par zemām cenām – rada pircēju augstu apmierinātību. Tas ir iemesls, kāpēc plānojam ieiet šajos tirgos,” tā sarakstē ar LNT atzina “Lidl” pārstāvniecības Lietuvā Korporatīvo lietu un komunikācijas departamenta vadītāja Agne Daļa Gaižauskiene.

“Lild” pārstāve norādīja, ka uzņēmums pieļauj un grib pārliecināt, ka vietējā ekonomika ar tās piegādātājiem, kā arī paši patērētāji, tikai iegūs no tirgus paplašināšanās. Tāpat viņa norāda, ka ”Lidl” šobrīd izpēta un veic priekšdarbus, kur varētu atrasties “Lidl” veikali Igaunijā un Latvijā.

Šajā mirklī gan vēl esot pāragri apspriest konkrētus plānus, bet, tiklīdz tie kļūs konkrētāki, “Lidl” par tiem sniegs informāciju. Lai gan LNT iepriekš ziņoja, ka “Lidl” iegādājies zemes gabalu vairumtirdzniecības bāzes izbūvei, Vācijas pārtikas mazumtirgotājs līdz šim nebija paziņojis par ienākšanu Latvijas tirgū.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl