Oficiāli – veikalu tīkls “Lidl” apliecina savus plānus ieiet Latvijas tirgū

93 komentāri

Vācijas zemo cenu veikalu tīkls “Lidl” rakstveida atbildē LNT Ziņu dienestam oficiāli apliecina, ka plāno ienākt Latvijā un arī Igaunijā.

”Igaunija un Latvija ir mazumtirdzniecības tirgus, kur “Lidl” koncepts – piedāvāt augstas kvalitātes produktus par zemām cenām – rada pircēju augstu apmierinātību. Tas ir iemesls, kāpēc plānojam ieiet šajos tirgos,” tā sarakstē ar LNT atzina “Lidl” pārstāvniecības Lietuvā Korporatīvo lietu un komunikācijas departamenta vadītāja Agne Daļa Gaižauskiene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lild” pārstāve norādīja, ka uzņēmums pieļauj un grib pārliecināt, ka vietējā ekonomika ar tās piegādātājiem, kā arī paši patērētāji, tikai iegūs no tirgus paplašināšanās. Tāpat viņa norāda, ka ”Lidl” šobrīd izpēta un veic priekšdarbus, kur varētu atrasties “Lidl” veikali Igaunijā un Latvijā.

Šajā mirklī gan vēl esot pāragri apspriest konkrētus plānus, bet, tiklīdz tie kļūs konkrētāki, “Lidl” par tiem sniegs informāciju. Lai gan LNT iepriekš ziņoja, ka “Lidl” iegādājies zemes gabalu vairumtirdzniecības bāzes izbūvei, Vācijas pārtikas mazumtirgotājs līdz šim nebija paziņojis par ienākšanu Latvijas tirgū.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl