Oficiāli! Tiesa atzīst Trasta komercbanku par likvidējamu

Komentāri
Oficiāli! Tiesa atzīst Trasta komercbanku par likvidējamu
AFP/LETA

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pirmdien, 14. martā, lēmusi atzīst Trasta komercbanku par likvidējamu, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Šo jautājumu bija paredzēts izskatīt jau pagājušajā nedēļā, taču sēdi nācās pārcelt, jo tika saņemti divi lūgumi no bankas pārstāvjiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lieta ierosināta pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas pieteikuma, un komisija lūdz sākt bankas likvidāciju pēc iespējas agrāk, lai varētu sākt izmaksas noguldītājiem. Tā norāda, ka licences anulēšana bankai ir izsvērts, rūpīgi pārbaudīts lēmums, kas pieņemts, pamatojoties uz Eiropas Centrālā bankas atzinumu.

Tikmēr Trasta komercbankas pārstāvji uzskata, ka viņiem ir tiesības šo lēmumu pārsūdzēt.

Jau vēstīts, ka licence Trasta komercbankai tika anulēta pirms pusotras nedēļas, jo banka ilgstoši pieļāvusi nopietnus pārkāpumus vairākās svarīgās jomās. Garantētās atlīdzības izmaksas Trasta komercbankas klientiem varētu sākt jau parīt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl