Komentāri
Nordeka šoferi turpina piketēt un prasīt algas pielikumu
Foto: LETA

Ceturto dienu pēc kārtas turpinās arodbiedrības LABA rīkots streiks uzņēmumā Nordeka pret mazajām autobusu vadītāju algām, apliecināja arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Raimonds Gailis.

Jau ziņots, ka sestdien, 8. novembrī, sākās šoferu streiks, prasot atalgojuma palielināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Streikam pieteikti 22 šoferi, bet visi tajā nepiedalījās. Nordeka vadība uzskata, ka streiku atbalsta vien astoņi šoferi.

Trīs iepriekšējās streika dienās neviens autobusu reiss netika atcelts, informēja Rīgas autoostā. Arī reģionālajās autoostās apliecināja, ka autobusu reisi netika atcelti.

Streiks būs beztermiņa – turpināsies tik ilgi, kamēr vadība izpildīs arodbiedrības prasību paaugstināt minimālās darba algas stundas tarifa likmi vismaz par 25%, informēja arodbiedrība LABA.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl