Komentāri
Nodokļu parāda dēļ VID apķīlā visus Dobeles dzirnavnieka īpašumus
Foto avots: Dobeles dzirnavnieks / Facebook

Valsts ieņēmumu dienests (VID) apķīlājis visus uzņēmuma Dobeles dzirnavnieks nekustamos īpašumus un transportlīdzekļus nodokļu parāda dēļ.

VID nodokļu auditā aprēķināts, – Dobeles dzirnavniekam budžetā jāmaksā 1,92 miljoni eiro, tostarp soda nauda – 79 181 eiro, nokavējuma nauda – 66 248 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šo lēmumu Dobeles dzirnavnieks var iesniegt sūdzību VID ģenerāldirektorei.

Uzņēmums gan medijiem norāda, – Dobeles dzirnavnieks šo lēmumu uzskata par pilnībā nepamatotu un sola to nekavējoties pārsūdzēt.

“Kategoriski nepiekrītam VID pieņemtajam lēmumam un esam šokēti par valsts attieksmi pret uzņēmumu,” teikts uzņēmuma paziņojumā medijiem.

“Dobeles dzirnavnieks ir godprātīgi maksājis visus nodokļus un ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgalē,” pauž Dobeles dzirnavnieka valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils.

“Uzņēmumam nav nodokļu parādu, tie vienmēr maksāti laikus un pilnā apjomā. Vēl joprojām neesam saņēmuši oficiālu VID lēmumu par uzņēmumam uzlikto liegumu. Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, VID nodokļu audita rezultātā nav atzinis vairākus darījumus ar uzņēmuma piegādātājiem un ir aprēķinājis papildu pievienotās vērtības nodokli atsevišķiem darījumiem, pamatojoties uz uzņēmuma piegādātāju darbībām. Uzskatām, ka šāds aprēķins ir pilnībā nepamatots, jo nav pienācīgi izvērtēti faktiskie lietas apstākļi,” sacīja Amsils. Viņš apliecina, ka uzņēmums turpina strādāt ierastajā režīmā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl