No “Olainfarm” valdes locekles amata atkāpjas Milana Beļeviča

Pievienot komentāru
No “Olainfarm” valdes locekles amata atkāpjas Milana Beļeviča
KASPARS KRAFTS, F64

Zāļu ražotāja AS “Olainfarm” padome saņēmusi līdzšinējās valdes locekles Milanas Beļevičas iesniegumu par amata atstāšanu no 29. aprīļa, informēja “Olainfarm” pārstāvji.

AS ”Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Gundars Bērziņš

“2019. gads bija labākais finanšu gads ”Olainfarm” grupas vēsturē, bet 2020. gadā un šogad likti stabili pamati uzņēmuma tālākai pārveidei un modernizācijai.”Milana Beļeviča AS ”Olainfarm” valdē darbojās kopš 2019. gada 4. aprīļa. AS ”Olainfarm” valdē darbu turpina valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess un valdes locekļi Elena Bušberga, Signe Baldere-Sildedze, ZaneKotāne un Raimonds Terentjevs.

Milana Beļeviča AS “Olainfarm” valdē darbojās kopš 2019. gada 4. aprīļa.

AS “Olainfarm” valdē darbu turpina valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess un valdes locekļi Elena Bušberga, Signe Baldere-Sildedze, Zane Kotāne un Raimonds Terentjevs.

“Olainfarm” nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. “Olainfarm” lielākais akcionārs ir “Olmafarm” (42,56%), kas vienādās daļās pieder Valērija Maligina mantiniecēm – Irinai Maliginai, Annai Emīlijai Maliginai un Nikai Saveļjevai. “Olainfarm” akcijas kotē “Nasdaq Riga” oficiālajā sarakstā.

Lasi vēl: Par “Olainfarm” lielākā akcionāra “Olmafarm” līdzīpašnieču pilnvaroto pārstāvi kļuvusi Kristīne Brunovska