“Neste Latvija” pērn audzējis apgrozījumu par 10%

Komentāri
“Neste Latvija” pērn audzējis apgrozījumu par 10%
Foto avots: Neste

SIA “Neste Latvija” neto apgrozījums 2013. gadā pieaudzis par 10% salīdzinājumā ar 2012.gadu un sasniedzis 327 miljonus eiro. Uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas sasniedza 5,88 miljonus eiro.

Uzņēmuma veikto investīciju apmērs pērn sasniedza 3,5 miljonus eiro. Valsts budžetā SIA “Neste Latvija” pagājušā gadā ieskaitīja 142 miljonus eiro.

SIA “Neste Latvija” vadība neto apgrozījuma pieaugumu saista ar pieprasījuma pēc “Neste Oil” Somijā ražotās dīzeļdegvielas un benzīna palielināšanos.

Pērn uzņēmums atvēra divas jaunas Neste Oil degvielas uzpildes stacijas – vienu Rīgā un vienu Kuldīgā.

Tāpat 2013. gadā uzņēmumam izdevies samazināt elektroenerģijas patēriņu un sadzīves un bīstamo atkritumu apjomu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl