Komentāri
MTG TV Latvia meklē Labās gribas uzņēmējus, lai sniegtu finansiālu atbalstu labākajai idejai
Foto: MTG TV Latvia

MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ kopā ar bezpeļņas organizāciju Reach for Change otro gadu pēc kārtas īsteno sociālo projektu Labās gribas uzņēmējs. Projekta mērķis ir atrast cilvēkus, kuru idejas spēj padarīt bērnu pasauli labāku, un palīdzēt šiem cilvēkiem pārvērst idejas veiksmīgā biznesā.

Projekta Labās gribas uzņēmējs uzvarētājs saņems finansiālu atbalstu 15 tūkst. eiro, lai spētu īstenot sociālās uzņēmējdarbības ideju. Nekavējieties un piesakieties MTG TV Latvia kanālu TV3 un 3+ projektam Labās gribas uzņēmējs jau tagad labasgribasuznemejs.lv!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

MTG TV Latvia ieviestais projekts Labās gribas uzņēmējs ir iecere, kuras laikā ir vēlme sniegt atbalstu bezpeļņas organizācijām un personām, kas piedāvā ieviest inovatīvus risinājumus Latvijā dzīvojošo bērnu un pusaudžu problēmām. Īstenojot projektu Labās gribas uzņēmējs, MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ vēlas palīdzēt labu ideju autoriem, sniedzot finansiālu atbalstu 15 000 eiro apmērā uz vienu gadu, mediju grupas pieredzējušo darbinieku zināšanas un atbalstu sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī publicitāti MTG TV Latvia ietvaros. MTG TV Latvia tic, ka iespējams uzlabot šeit dzīvojošo bērnu dzīves apstākļus. Vienlaikus apzinoties, ka tā paveikšanai nepieciešami cilvēki, kam piemīt drosmīgas un inovatīvas idejas.

Nekavējieties un piesakieties jau tagad!

No šodienas, 23. jūlija, ikviens, kuram ir idejas, kā veicināt bērnu labklājību, un kurš vēlas savus nodomus realizēt sociālā uzņēmējdarbībā, aicināts pieteikties mājaslapā labasgribasuznemejs.lv. Pieteikumi projektam Labās gribas uzņēmējs tiks gaidīti līdz 3. septembrim. MTG TV Latvia kanālu TV3 un 3+ pārstāvji un Reach for Change komanda izvērtēs visus saņemtos iesniegumus, atlasot līdz 10 labākajām idejām, kuras tālāk tiks nodotas ekspertu vērtējumam. Ekspertu rokās tiks atstāts lēmums, kuras idejas un to pārstāvjus virzīt tālāk uz finālu. Fināla laikā būs iespēja tikties ar žūrijas komisiju un ekspertiem klātienē, lai tiem klāstītu savu ieceri, pārrunātu biznesa plānu un iespējamo attīstību. Viens no visiem finālistiem saņems uz vienu gadu finansiālu atbalstu 15 000 eiro apmērā. Savukārt pārējiem būs iespēja izmantot projekta īstenotāju ekspertu padomus, lai savu ieceri pārvērstu veiksmīgā sociālā uzņēmējdarbībā.

Kas ir Labās gribas uzņēmējs?

Labās gribas uzņēmējs ir sociālais uzņēmējs, kas ir neapstādināms savā vēlmē uzlabot bērnu dzīvi, kuram ir drosmīgs nākotnes redzējums un jaunas idejas, un, kurš saskata iespējas tur, kur citi redz tikai problēmas. Labās gribas uzņēmējs ir gatavs cītīgi strādāt, lai katram bērnam bērnība kļūtu prieka pilna un bezrūpīga. Ja zināt kādu Labās gribas uzņēmēju, kurš ir pelnījis saņemt finansiālu atbalstu un profesionālo apmācību no TV3, 3+ un Reach for Change, vai arī pats tāds esat, nekavējieties un piesakieties MTG TV Latvia izsludinātajam konkursam!

Par Reach for Change

Reach for Change ir Zviedrijas Kinnevik grupas un Saras Damberas (Sara Damber) dibināta nevalstiska organizācija. Līdz šim Reach for Change projekti tika īstenoti trīs kontinentos pasaulē, un dažādi veiksmīgi projekti tiek realizēti tādās valstīs kā Zviedrija, Čada, Kongo, Krievija, Kazahstāna, Gana, Ruanda, Senegāla, Tanzānija. Pagājušajā gadā visām pieminētajām šīm valstīm pievienojas Latvija, Dānija, Igaunija, Lietuva, Norvēģija, Čehija un Bulgārija. Informācija par Reach for Change aktivitātēm atrodama reachforchange.org

Pieteikšanās vadlīnijas projektam Labās gribas uzņēmējs atrodamas šeit.

Savukārt pieteikuma anketa atrodas te! 

Lasi vēl