MTG TV Latvia aicina pieteikties Labās gribas uzņēmējus!

Pievienot komentāru
MTG TV Latvia aicina pieteikties Labās gribas uzņēmējus!

MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ kopā ar bezpeļņas organizāciju Reach for Change trešo gadu pēc kārtas realizē sociālo projektu Labās gribas uzņēmējs. Projekta mērķis ir atrast cilvēkus, kuru idejas spēj padarīt bērnu pasauli labāku, un palīdzēt šiem cilvēkiem pārvērst idejas veiksmīgā biznesā. Projekta Labās gribas uzņēmējs uzvarētājs saņems finansiālu atbalstu 15 000 eiro, lai uzsāktu savas idejas realizāciju. Nekavējieties un piesakieties projektam Labās gribas uzņēmējs jau tagad labasgribasuznemejs.lv!

Vien pirms pusgada noslēdzās iepriekšējais sociālais projekts Labās gribas uzņēmējs, par kura uzvarētāju kļuva Dana Narvaiša.

“Pateicoties projektam Labās gribas uzņēmējs, guvu pilnīgu priekšstatu par sociālo uzņēmumu iespējām Latvijā. Tas bija vērtīgs laiks kopā ar pieredzējušu cilvēku komandu, ar kuras palīdzību klātienes mācībās, veicot dažādus uzdevumus, iemācījos precīzi definēt savam projektam visu, sākot no problēmas cēloņiem līdz mērķu izvirzīšanai. Jāteic, ka Labās gribas uzņēmējs visi posmi ir virzīti uz sociālā uzņēmuma izaugsmi, tāpēc neatkarīgi no tā līdz kuram posmam nokļūstiet, jūs jau esat ieguvējs. Tāpēc, ja ir ideja, atliek to noformulēt, aizpildīt pieteikuma anketu un, iespējams, jums paveiksies!” pauda Narvaiša.

Šobrīd Dana ir ceļā uz sava projekta attīstību.

Dana Narvaiša, uzņēmēja:

Ar Labās gribas uzņēmējs veidotāju sniegto atbalstu tagad mans projekts Iepazīsti bērnu ir attīstījies līdz idejai organizēt vecāku skolu virtuālajā vidē jeb online skolu. Ir teiciens, ka būt par vecākiem neviens neiemāca, kas ir liela patiesība. Mans sapnis ir nodrošināt iespēju visiem vecākiem mācīties un būt par labāko atbalstu saviem bērniem. Tiesa, pagaidām vēl gatavojamies testēšanas posmam, jo ko tādu izveidot nav vienkārši, taču ceru uz to labāko!

Piesakieties jau tagad!

No 1. maija ikviens, kuram ir idejas, kā veicināt bērnu labklājību, un kurš vēlas savus nodomus realizēt sociālā uzņēmējdarbībā, aicināts pieteikties mājas lapā labasgribasuznemejs.lv. Projekta pieteikumus būs iespēja iesniegt līdz rudenim, taču aicinām pretendentus pieteikties laikus. Reach for Change komanda izvērtēs visus saņemtos iesniegumus, atlasot 15 labākās idejas, kuras tālāk tiks nodotas ekspertu vērtējumam. Ekspertu rokās tiks atstāts lēmums, kuras idejas un to pārstāvjus virzīt tālāk uz finālu. Fināla laikā būs iespēja tikties ar žūrijas komisiju un ekspertiem klātienē, lai tiem klāstītu savu ieceri, pārrunātu biznesa plānu un iespējamo attīstību. Viens no visiem finālistiem saņems uz vienu gadu finansiālu atbalstu 15 000 eiro apmērā. Savukārt pārējiem būs iespēja izmantot projekta īstenotāju ekspertu padomus, lai savu ieceri pārvērstu veiksmīgā sociālā uzņēmējdarbībā.

Konkursa Labās gribas uzņēmējs nolikums atrodams šeit.

Savukārt pieteikuma anketu meklējiet te!