Komentāri

Par Latvijas nacionālās aviokompānijas ”airBaltic” iegādi esot interesējušies investori no dažādām pasaules valstīm, nenosaucot konkrētus uzņēmumus, LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Salīdzinot ar situāciju pirms gada, šogad vērojama lielāka investoru interese par ”airBaltic” iegādi, pauda L. Straujuma. Viņa gan nekomentēja sīkāk gatavošanos Latvijas nacionālās aviokompānijas pārdošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdības uzdevumā konsultācijas uzņēmums ”Prudentia” jau ilgāku laiku meklē investoru nacionālajai lidsabierībai, taču nekādas informācijas par virzību šajā jautājumā šobrīd nav.

Trešdien, 27. augustā, aviokompānijas “airBaltic” vadītājs Martins Gauss informēs par pirmā pusgada darbības rezultātiem. Pagājušo gadu valstij piederošā kompānija pabeidza ar viena miljona eiro lielu peļņu un tas notika gadu agrāk, nekā bija paredzēts uzņēmuma restrukturizācijas plānā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl