Minerālūdens “Borjomi” turpmāk būs pieejams arī skārda bundžā

Pievienot komentāru
Minerālūdens “Borjomi” turpmāk būs pieejams arī skārda bundžā
Publicitātes foto.

Vai esi iztēlojies, cik ērti būtu dzert minerālūdeni no alumīnija skārdenes? Tagad tas ir iespējams. Pazīstamais Gruzijas minerālūdens zīmols ”Borjomi” iepazīstina ar inovatīvu risinājumu minerālūdens iepakojumu kategorijā – tagad populāro un kvalitatīvo vulkāniskās izcelsmes ūdeni var baudīt arī no 0,33 litru tilpuma alumīnija skārdenes, informē uzņēmuma pārstāvji.

Tas ir vienīgais Latvijā nopērkamais minerālūdens alumīnija skārdenē, kas no šī gada pavasara ir parādījies veikalu plauktos visā Latvijā.

Kā pauž uzņēmuma pārstāvji, šī iepakojuma koncepcijas pamatā ir unikāla vulkāniskās izcelsmes ūdens izteiktās garšas un modernā dizaina praktiskās formas saskaņa, ko novērtēs jaunās un aktīvās mērķauditorijas pārstāvji. ”Borjomi” skārdeni, salīdzinot ar jau ierastajām stikla un PET pudelēm, ir ērtāk turēt rokās, materiāls ir vieglāks un minerālūdens tajā atdziest ievērojami ātrāk. Ar šo inovatīvo produktu ”Borjomi” plāno palielināt tirgus daļu, uzrunājot jaunāku auditoriju – aktīvus cilvēkus, kuri ir gatavi ļauties eksperimentiem un ir gatavi izmēģināt ko jaunu.

”Izstrādājot ideju par šāda minerālūdens iepakojuma izveidi, galvenais akcents tika likts uz klientu prasībām par produkta un iepakojuma kvalitāti, ērtību un funkcionalitāti. ”Borjomi” minerālūdens vairumtirdzniecības cena jaunajā iepakojumā saglabāsies līdzīgā līmenī kā stikla un PET pudelēm. Vienlaikus ”Bojormi” ūdens cienītājiem ir jāņem vērā, ka veikala cena, balstoties uz mazumtirgotāja uzcenojumu, var atšķirties. Mēs Latvijā ceram nodrošināt pilnu produktu klāstu un apmierināt mūsu pircēju vēlmes,” par jauno dizaina risinājumu stāsta ”IDS Borjomi Europe” ģenerāldirektors Irakli Bokučava.

Oriģinālais minerālūdens alumīnija skārdenēs tiek iepildīts ražotnē Borjomi pilsētā (Gruzijā) un piegādāts iepakotā veidā kopā ar stikla un PET pudelēm.

Mazumtirdzniecības tīklos ”Borjomi” jaunais iepakojums parādījās šā gada marta beigās, un tas papildinās produkcijas līniju, kurā šobrīd ietilpst vēl četri veidi: 0,33 l un 0,5 l tilpuma stikla pudele, 0,5 l un 1 l PET pudeles.