Mikrouzņēmumu jomā būs jaunas pārmaiņas, pauž Kučinskis

Komentāri

Jezga ap mikrouzņēmumiem un to regulējumu nebūt nav beigusies, jo šogad, saskaņā ar Ministru prezidenta Māra Kučinska pausto, ir gaidāmas jaunas pārmaiņas.

Atsakoties no minimālajām sociālajām iemaksām un palielinot mikrouzņēmumu nodokļu likmi, šīs jomas regulējums ir pielabots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr realitātē daudzi no Latvijas 50 tūkstošiem mikrouzņēmumu ir izveidoti nodokļu optimizācijai, tāpēc valdībai būs jāmeklē risinājums, kā šo optimizāciju izskaust, – tā intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Kučinskis.

Līdz ar to šogad varētu mainīties nevis mikrouzņēmuma nodokļa likmes, bet gan tas, kādā kārtībā un kuriem uzņēmumiem tiek piemērots šis īpašais “režīms”.

Nodokļu jezga: katru dienu likvidēti 100 mikrouzņēmumi Latvijā; Kučinskis un Reizniece-Ozola demisionēt negrasās

Pēdējās aizvadītā gada nedēļās tūkstošiem uzņēmēju Valsts ieņēmumu dienestā (VID) interesējušies par pārmaiņām. Katru dienu aptuveni 100 mikrouzņēmumu likvidēti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl