“Merks” valdes priekšsēdētājs Ozoliņš paziņo, ka pametīs darbu uzņēmumā

0 Komentāru
“Merks” valdes priekšsēdētājs Ozoliņš paziņo, ka pametīs darbu uzņēmumā
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Būvfirmas SIA “Merks” valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš no 1. aprīļa pametīs darbu uzņēmumā, liecina “Merks” publiskotā informācija.

Turpmāk “Merks” vadītājs un vienīgais valdes loceklis būs uzņēmuma celtniecības direktors Andris Bišmeistars.

“Šis ir personīgu motīvu vadīts lēmums. “Merkam” esmu veltījis būtisku daļu no sava līdzšinējā darba mūža un ir pienācis brīdis, kad nepieciešamas pārmaiņas gan man, gan uzņēmumam. Atlikušo neilgo laiku uzņēmumā es veltīšu tam, lai šīs izmaiņas notiktu pēc iespējas gludāk, sniedzot Adrim Bišmeistaram visu nepieciešamo atbalstu uzņēmuma vadības pārņemšanai savās rokās,” norāda Ozoliņš.

“Merks” valdes priekšsēdētāja amatā Ozoliņš strādā kopš 2012. gada. Šobrīd kompānijas valdē strādā Ozoliņš un Bišmeistars.

Tāpat “Merks” publiskotā informācija liecina, ka plānots izmaiņas kompānijas padomē – 2020. gada 1. aprīlī amatu atstās līdzšinējais padomes loceklis Jānis Šperbergs. Kompānijas padomē turpmāk būs trīs locekļiem – padomes priekšsēdētājs Andres Trinks, Tenu Tomiks un Prīts Rosimegi.

Jau vēstīts, ka “Merks” apgrozījums 2018. gadā sasniedza 144,415 miljonus eiro, kas ir par 90,1% vairāk nekā 2017.gadā, taču kompānijas peļņa samazinājās 6,3 reizes un bija 2,469 miljoni eiro.

Būvkompānija “Merks” ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā, kas Latvijā darbojas kopš 1996. gada. Būvkompānija “Merks” ietilpst Igaunijas “Merko Ehitus” grupā, kuras akcijas kopš 1997. gada tiek kotētas Tallinas “Nasdaq” biržā.

0 Komentāru