Meklē biznesa partneri pazīstamajai šašliku ēstuvei Mangaļos

8 komentāri
Meklē biznesa partneri pazīstamajai šašliku ēstuvei Mangaļos
SS.COM

Pazīstamā šašliku ēstuve Mangaļos meklē biznesa partneri, liecina “ss.com” publiskotais sludinājums.

Iegādei tiek piedāvātas kapitāldaļas uzņēmumā, kuram īpašumā ir arī telpas un zem ēkām esošā zeme.

“Uzņēmums ilgstoši strādā vietā, kur ir nodrošināta cilvēku plūsma, ir iekarota ideāla reputācija un zināma slava mūsu ēdiena cienītāju vidū,” dalība sabiedriskās ēdināšanas biznesā reklamē sludinājumā.

Sludinājumā minēts, ka investīcija ir atpelnāma piecu gadu laikā, konkrēti peļņas aprēķini tiks atklāti nopietniem interesentiem.

Pastāv iespēja norēķināties pa daļām, kā arī uzsākt darbu uzreiz pēc darījuma noslēgšanas, jo kafejnīcas darba kolektīvs ir gatavs turpināt strādāt.

Prasītā cena – 420 000 eiro.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka kompānijas “Šašliki Mangaļos” apgrozījums 2020.gadā bija 255 384 eiro, kas ir par 20,9% mazāk nekā gadu iepriekš, kad uzņēmuma apgrozījums sasnieddza 322 768 eiro, bet kompānijas zaudējumi aizvadītajā gadā bija 13 662 eiro, pretēji 7077 peļņai 2019.gadā.

Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un tā pamatkapitāls ir 3000 eiro. Uzņēmuma valdē ir Valērijs Alksnis un Edgars Samharadze, bet tā esošie patiesie labuma guvēji ir Ulrika Alksne un Marina Samharadze, kurai katrai pieder pa 50% uzņēmuma kapitāldaļu.

8 komentāri