Meitene bankas kļūdas dēļ piekļūst svešam bankas kontam

Komentāri
Meitene bankas kļūdas dēļ piekļūst svešam bankas kontam
FuFu Wolf/Flickr

”Pieteicos internetbankai, dabūju piekļuvi svešam kontam! Woha! Cik bieži tā notiek? Diemžēl nepaspēju nopirkt jahtu, jo paši pamanīja kļūdu,” tā par savu pieredzi stāsta kāda latviešu meitene, kurai, pašai negribot, uz īsu brīdi bija brīva rocība svešā bankas kontā.

Šāds gadījums latvietei bija Islandes bankā Landsbankinn. Proti, meitene devusies uz banku ar vēlmi pieslēgt internetbankas pakalpojumu. Lai to izdarītu, viņai bija bankas darbiniecei jāiedod sava bankas karte. Tad darbiniece kaut ko aplūkojusi datorā, izprintējusi veidlapas, paroli un devusi to meitenei parakstīt. ”Tā kā visa informācija uz veidlapām bija islandiski, viņa lapā ”iebakstīja” ar pirkstu, uz kuras līnijas man jāparakstās,” stāsta meitene, kas tur arī parakstījusies, iekavās ierakstot savu vārdu un uzvārdu un nepamanot, ka iepriekš minēta pilnīgi cita persona.

Meitene to pamanījusi tikai pēc pāris dienām un pat nav paguvusi svešo kontu aplūkot. ”Tad man atnāca īsziņa sazināties ar banku sakarā ar kļūdu,” stāsta meitene.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl