Meitene bankas kļūdas dēļ piekļūst svešam bankas kontam

Komentāri
Meitene bankas kļūdas dēļ piekļūst svešam bankas kontam
FuFu Wolf/Flickr

”Pieteicos internetbankai, dabūju piekļuvi svešam kontam! Woha! Cik bieži tā notiek? Diemžēl nepaspēju nopirkt jahtu, jo paši pamanīja kļūdu,” tā par savu pieredzi stāsta kāda latviešu meitene, kurai, pašai negribot, uz īsu brīdi bija brīva rocība svešā bankas kontā.

Šāds gadījums latvietei bija Islandes bankā Landsbankinn. Proti, meitene devusies uz banku ar vēlmi pieslēgt internetbankas pakalpojumu. Lai to izdarītu, viņai bija bankas darbiniecei jāiedod sava bankas karte. Tad darbiniece kaut ko aplūkojusi datorā, izprintējusi veidlapas, paroli un devusi to meitenei parakstīt. ”Tā kā visa informācija uz veidlapām bija islandiski, viņa lapā ”iebakstīja” ar pirkstu, uz kuras līnijas man jāparakstās,” stāsta meitene, kas tur arī parakstījusies, iekavās ierakstot savu vārdu un uzvārdu un nepamanot, ka iepriekš minēta pilnīgi cita persona.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitene to pamanījusi tikai pēc pāris dienām un pat nav paguvusi svešo kontu aplūkot. ”Tad man atnāca īsziņa sazināties ar banku sakarā ar kļūdu,” stāsta meitene.

Lasi vēl