Mc’Donalds pēc 60 gadiem nolēmis beidzot mainīt dizainu

1 komentārs
Mc’Donalds pēc 60 gadiem nolēmis beidzot mainīt dizainu

Domājot par Mc’Donalds, nāk prātā tradicionālais ēstuvju noformējums, kurā dominē sarkanā un dzeltenā krāsa, taču pēc 60 gadiem Mc’Donalds nolēmusi ieviest izmaiņas dizainā, vēsta pasaules mediji.

Mc’Donalds izstrādājusi vairākus dizainu variantus, šādā veidā mēģinot iedvest jaunu elpu jau novecot sākušajam līdzšinējajam dizainam.

“Mēs vairs neizmantosim kafejnīcas tipa izskatu, un radīsim vairāk restorāna noskaņu,” kompānijas vadītājs Makss Karmona (Max Carmona) pauda medijam BuzzFeed.

Lai arī ģimenes un bērni aizvien ir nozīmīga Mc’Donalds ēstuvju pircēju daļa, kompānija nolēmusi ieviest “pieaugušāku izskatu”. Ēstuvei, ko vairākus gadu desmitus pierasts uzlūkot kā kafejnīcu, tas ir visai riskants solis.

Jāpiebilst, ka starptautiskajā tirgū Mc’Donalds ir jākonkurē ar tādiem milžiem kā Burger King un Wendy’s. 2014. gadā nozīmīgajā ASV tirgū Mc’Donalds ieņēmumi ievērojami samazinājās.

Skaties, kā nākotnē varētu izskatīties Mc’Donalds!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl