“McDonald’s” netālu no topošā “IKEA” veikala Rīgā plāno atvērt jaunu restorānu

0 Komentāru
“McDonald’s” netālu no topošā “IKEA” veikala Rīgā plāno atvērt jaunu restorānu
Foto: f64

Ātrās ēdināšanas uzņēmums “McDonald’s” plāno celt jaunu ātrās ēdināšanas restorānu Rīgā, Juglas ielā, netālu no topošā “IKEA” veikala, informēja Rīgas pilsētas būvvaldē.

Rīgas pilsētas būvvaldes Vadītāja biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītājs Edgars Butāns apstiprināja, ka Rīgas pilsētas būvvalde ir izsniegusi būvatļauju ātrās ēdināšanas restorāna “McDonald’s” jaunbūvei Juglas ielā bez numura.

“Pašlaik izdotā būvatļauja neparedz būvdarbus, bet gan atļauj turpināt projektēšanu, izstrādājot pilno būvprojektu,” skaidroja Butāns.

Viņš norādīja, ka atbilstoši ieceres pasūtītāju sniegtajai informācijai pēc svētkiem objektā plānots izvietot būvtāfeli par būvatļaujas saņemšanas faktu.

“McDonald’s” pārstāvji pagaidām ieceres attiecībā uz šo investīciju projektu nekomentēja.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “McDonald’s” pārvaldītājs Latvijā SIA “Premier Restaurants Latvia” 2016.gadā strādāja ar 31,841 miljona eiro apgrozījumu un 1,135 miljonu eiro peļņu.

“McDonald’s” darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot ēstuvi Vecrīgā. “McDonald’s” patlaban ir 12 ēstuves Latvijā. “Premier Restaurants Latvia” pilnībā pieder Maltā reģistrētajai kompānijai “Premier Capital B.V.”. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 237 289 eiro.

0 Komentāru