Maxima Latvijā nodibina jaunu uzņēmumu

Komentāri
Maxima Latvijā nodibina jaunu uzņēmumu
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļā SIA Maxima Latvija nodibinājusi uzņēmumu SIA Patrika ar pusmiljona eiro pamatkapitālu, liecina Uzņēmumu reģistra (UR) statistika.

Kā liecina SIA Firmas.lv informācija, uzņēmums dibināts 2. decembrī. SIA Patrika vienīgā valdes locekle ir Maxima Latvija vadītāja Jeļena Kondrašova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzņēmums Patrika izveidots, lai pārraudzītu interneta veikala e-Maxima darbu, norāda Maxima pārstāvis Jānis Beseris.

“Šāds lēmums pieņemts, lai vienkāršotu internetveikala e-Maxima pārvaldību un nodalītu šo tirdzniecības virzienu no Maxima Latvija pamatdarbības. Šādas izmaiņas ļaus efektīvāk un precīzāk pārraudzīt uzņēmuma darbu,” skaidro J. Beseris.

Interneta lielveikals e-Maxima.lv darbu sāka 2012. gada 26. martā, uzņēmuma īpašniekiem tajā investējot 156 515 eiro (110 tūkst. latu). Veikala klāstā ir vairāk nekā 11 tūkst. pārtikas, rūpniecības un saimniecības preču, bet to klāsts tiek papildināts, ņemot vērā pircēju interesi, ieteikumus un pieprasījumu pēc konkrētiem produktiem.

Kā ziņots iepriekš, Maxima Latvija apgrozījums 2013. gadā veidoja 673,47 miljonus eiro, kas ir par 5,1% vairāk nekā 2012. gadā, kad apgrozījums bija 640,81 miljons eiro. Tikmēr par 13% sarukusi uzņēmuma peļņa – no 20,4 miljoniem eiro 2012. gadā līdz 17,74 miljoniem eiro 2013. gadā.

Maxima Latvija dibināta 2000. gada 29. novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. Maxima Latvija mātes uzņēmums ir Lietuvā reģistrētais Vilniaus Prekyba UAB, kura mātes uzņēmums savukārt ir Nīderlandē reģistrētais Lincoln Land Erste B.V..

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl