Matīss uzrunājis jaunu Rīgas lidostas valdes priekšsēdētāju

Komentāri

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss darbam uzrunājis jaunu lidostas Rīga valdes priekšsēdētāju, taču pašlaik šā cilvēka vārds netiek atklāts.

A. Matīss akcentēja, ka lidostas jaunais valdes priekšsēdētājs nebūs saistīts ar jebkādiem politiskiem spēkiem.

Jaunā lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja vārds netiek atklāts, jo pašlaik šis cilvēks vēl nav sniedzis atbildi, vai šo aicinājumu pieņems. Tāpat arī nav dota atbilde, vai šim cilvēkam būs pielaide valsts noslēpumam.

Viņš arī norādīja, ka lidostas vadītāja atalgojums ir desmit reizes zemāks nekā jebkuras šajā lidostā darbojošās lidsabiedrības vadītāja atalgojums. Tas traucē piesaistīt starptautisku speciālistu.

A. Matīss norādīja, ka lidostas Rīga nākamais valdes priekšsēdētājs nāks no Latvijas.

Runājot par iespējamiem iepriekšējās valdes atkāpšanās iemesliem, ministrs pauda, ka ”valde nevarēja strādāt kā komanda un kā komanda arī atkāpās”.

Jau ziņojām, ka otrdien, 11. novembrī, četri līdzšinējie lidostas Rīga valdes locekļi atkāpās no amata.

Atlūgumus iesniedza līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks, valdes locekļi Olita Augustovska, Andis Damlics un Raimonds Rožkalns. Darbu lidostas valdē turpina valdes locekle Ilona Līce.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl