Komentāri

Pamatīgās problēmās nonācis piensaimniecības kooperatīvs Trikāta KS. Tiesā ar lūgumu veikt kooperatīva maksātnespējas procesu vērsusies zemnieku saimniecība Kalnbrindas, kurai Trikāta esot parādā ap 10 000 eiro. Kooperatīvs atzīst, ka situācija piena nozarē ir smaga.

Zemnieku saimniecības Kalnbindas priekšnieks uzskata, ka piensaimniecības kooperatīvs Trikāta KS par piegādāto pienu tai palicis parādā 10 000 eiro, bet citām saimniecībām – krietni iespaidīgākas summas. Lai naudu atgūtu, neapmierinātais piensaimnieks Valmieras rajona tiesā iesniedzis kooperatīva maksātnespējas pieteikumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paukšēns skaidro, ka citi zemnieki, kam uzņēmums parādā, pašlaik ir visai kūtri, jo baidās vērsties tiesā, vai arī ir aizņemti pavasara darbos.
Trikāta KS 2013. gadā darbojās ar teju 26 miljonu eiro lielu apgrozījumu, un 15 227 eiro zaudējumiem. Pagājušā gada finanšu datus Trikāta vēl nav publicējusi. Kooperatīva priekšnieks atzīst, ka uzņēmumam ir finansiālas grūtības, un pašlaik tiek meklēti risinājumi, kā samaksāt piegādātājiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl