Komentāri

Letes jau gandrīz tukšas, bet pircēji vēl aizvien meklē, ko likt svētku galdā – tāda aina jau 23. jūnija pēcpusdienā bija vērojama Rīgas Centrāltirgū.

Vispieprasītākie produkti – cūkgaļa, siers, alus un Jāņu zāles. Tieši ēdieni no šiem produktiem šovakar tiks likti uz līgotāju svētku galdiem, ziņo LNT.

“Mēs atbraucām speciāli uz tirgu, tāpēc ka tirgū viss būs svaigāks. Mārupes gurķi negaršo, tāpēc ka viņi tādi plasmasveidīgi ir. Mums ir sieriņš, gaļiņa, esam sapirkuši, brauksim mājās tūlīt pēc meijām,” tā stāsta Centrāltirgū satiktais Ingus.

Skaties foto!

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl