Komentāri
”LNK Industries” pērn trīskāršo apgrozījumu; peļņu uzaudzē 2,5 reizes
Ilustratīvs foto: LETA

Būvniecības kompānija ”LNK Industries” pērn apgrozījusi 51,34 miljonus eiro, kas, salīdzinot ar 2012. gadu, ir trīskāršs pieaugums. Savukārt uzņēmuma peļņa gada laikā kāpusi 2,5 reizes.

Uzņēmuma peļņa 2013. gadā veidoja vairāk nekā 2,9 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kompānijas apgrozījuma pieaugums ir saistīts ar uzņēmuma aktīvāku darbību Latvijas teritorijā, kā arī ar darījuma kontaktu dibināšanu ārpus Latvijas teritorijas, teikts ”LNK Industries” vadības ziņojumā.

A/s ”LNK Industries” ir holdinga ”LNK Group” meitas uzņēmums, kas specializējas daudzfunkcionālu industriālo, infrastruktūras, hidrotehnisko un citu objektu būvniecībā. Tāpat kompānija veic transportēšanas tehnoloģisko sistēmu projektēšanu, izgatavošanu un ierīkošanu.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Artjoms Milovs, savukārt valdes loceklis ir Jevgenijs Locovs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl