LMT pērn apgrozījis par 7,31% mazāk

Komentāri
LMT pērn apgrozījis par 7,31% mazāk
Foto: LETA

SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT) apgrozījums 2013. gadā , salīdzinot ar 2012. gadu, sarucis par 7,31%, nokrītoties līdz 161,027 milj. eiro (113,170 milj.Ls).

2013. gadu LMT noslēdzis ar 22,836 milj. eiro (16,049 milj.Ls) peļņu, liecina Klientuportfelis.lv informācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzināšanai: “Bite” Latvija apgrozījums aizvadītajā gadā bijis 59,374 milj. eiro (41,728 milj.Ls), bet Tele2 – 110,074 milj. eiro (77,360 milj.Ls).

Kā norāda uzņēmums, apgrozījuma samazinājumu noteikusi gan nozarē valdošā konkurence un cīņa par klientu piesaisti, gan ES regulu prasību realizācija. LMT gan norāda, ka, neskatoties uz aso konkurenci, uzņēmums joprojām saglabā mobilo sakaru tirgus līdera pozīcijas, vērtējot gan pēc klientu skaita, gan apgrozījuma un tīkla pārklājuma, piebilstot, ka, lai saglabātu šīs līdera pozīcijas, uzņēmuma galvenais uzdevums visa gada garumā ir nodrošināt klientu bāzes vienmērīgu attīstību un izvērst nepieciešamo tīkla infrastruktūru.

LMT norāda, ka aizvadītajā gadā Latvijas ekonomikā bijusi vērojama neliela izaugsme, ko galvenokārt nodrošinājis mājsaimniecību patēriņa pieaugums. Uzņēmums arī skaidro, ka lielāka aktivitāte patēriņa tirgū un tehnoloģiskās inovācijas atstājušas ietekmi uz mobilo telekomunikāciju tirgu Latvijā.

Pagājušajā gadā LMT turpinājis investēt tīkla modernizācijā, kā rezultātā vairāk nekā 93% Latvijas teritorijas ir pieejams ātrgaitas 3G internets, savukārt 2013.gada nogalē gandrīz 45% Latvijas teritorijas bijis pieejams arī 4G tīkls.

Aizvadītais gads LMT bijis zīmīgs arī ar uzņēmuma identitātes maiņu.

Nākamo piecu gadu laikā LMT plāno veikt ieguldījumus vairāk nekā 125 milj. eiro (87,85 milj.Ls) apmērā, tai skaitā lauku teritorijās ar nelielu iedzīvotāju blīvumu. Ministru kabineta piešķirtā uzņēmumu ienākumu nodokļa atlaide tīkla attīstībai Latvijas lauku teritorijās uzņēmumam ļaus ieviest jaunākās paaudzes tehnoloģijas ātrāk arī reģionos, kuros šobrīd klientiem vēl nav mobilā interneta lietošanas pieredzes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl