“Līvu akvaparkā” pēdējās dienas apmeklētāju skaits pieaudzis par 25%

0 Komentāru
“Līvu akvaparkā” pēdējās dienas apmeklētāju skaits pieaudzis par 25%
EMĪLS DESJATŅIKOVS, F64

Atpūtas kompleksā “Līvu akvaparks” pēdējās dienās apmeklētāju skaits pieaudzis par 25%, aģentūru LETA informēja “Līvu akvaparka” pārstāvji.

Ņemot vērā Ministru kabineta ierobežojumu, ka uz ārkārtējās situācijas laiku izklaides pakalpojumi iekštelpās tiek apturēti, “Līvu akvaparks” pēdējās divas dienās piedzīvoja apmeklētāju pieaugumu.

Savukārt, domājot par akvaparka darbības ierobežošanu uz ārkārtējo situāciju, “Līvu akvaparka” pārstāvji liek cerības uz valsts atbalstu. “Ļoti ceram, ka valdība Ziemeļeiropas mērogā unikālu uzņēmumu neatstās bez valsta atbalsta,” viņi sacīja.

LETA jau ziņoja, ka ārkārtējās situācijas laikā tiks aizliegti saimnieciskie pakalpojumi, kas saistīti ar izklaidi un atrakcijām iekštelpās, piektdien lēma Ministru kabinets.

Šāds aizliegums attieksies tostarp uz akvaparkiem, izklaides un atrakciju centriem, kā arī batutu parkiem.

Savukārt saņemt un sniegt pakalpojumus, tai skaitā kultūras pakalpojumus, atrakcijas ārā, organizēt un apmeklēt pasākumus, piedalīties un apmeklēt sporta norises, piedalīties un apmeklēt sporta sacensības varēs tikai epidemioloģiski drošā vidē, ja tiek nodrošināts, ka šajās vietās tiek veikta vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu verifikācija, kā arī netiek pieļauta tādu personu klātbūtne, kuras neatbilst epidemioloģiski drošai videi.

Tāpat šajās vietās jālieto sejas maskas. Vienlaikus tās var nelietot fizisko aktivitāšu un sporta treniņu laikā, kā arī sportisti fizisko aktivitāšu laikā sporta sacensībās.

Savukārt saimnieciskos pakalpojumus, tai skaitā skaistumkopšanas pakalpojumus, tirdzniecības izstādes, atrakcijas ārā var sniegt epidemioloģiski drošā vidē, ja papildus šajos vispārējām epidemioloģiskās drošības prasībām vienai personai tiek nodrošināti ne mazāk kā 15 kvadrātmetri no publiski pieejamās iekštelpas platības. Savukārt izstāžu norises vietās eju platums starp izstāžu stendu rindām vai distance starp vairākām vienā telpā esošām pakalpojuma sniegšanas vietām ir jānodrošina vismaz trīs metri.

Tāpat šajās vietās jānodrošina divu metru distances ievērošana starp individuāliem apmeklētājiem vai mājsaimniecībām;

Jau vēstīts, ka valdība sēdē piektdien atbalstīja ārkārtējās situācijas izsludināšanu no 11.oktobra uz trim mēnešiem, paredzot atsevišķus stingrākus ierobežojumus.

0 Komentāru