“Linstow Baltic” grupas uzņēmums par 10,5 miljoniem eiro iegādājies “Sporta 2” kvartālu

0 Komentāru
“Linstow Baltic” grupas uzņēmums par 10,5 miljoniem eiro iegādājies “Sporta 2” kvartālu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Nekustamo īpašumu attīstītāja “Linstow Baltic” grupas uzņēmums par 10,5 miljoniem eiro iegādājies “Sporta 2” kvartālu, kuru plāno attīstīt kā modernu, augstvērtīgu un daudzfunkcionālu pilsētvidi, pavēstīja “Linstow Baltic” pārstāvji.

“”Linstow Baltic” grupas uzņēmums ir iegādājies trīs hektārus lielu nekustamo īpašumu Rīgā, Sporta ielā 2. Mūsu mērķis ir šeit ilgtermiņā veidot daudzfunkcionālu pilsētas kvartālu, kas atrodas vienā no perspektīvākajām teritorijām Rīgas centrā. Šis darījums apliecina “Linstow Baltic” ilgtermiņa stratēģisko mērķi – nostiprināt mūsu pozīcijas Latvijas tirgū un turpināt attīstīt dažādu segmentu nekustamo īpašumu projektus,” pauda “Linstow Baltic” valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.

Projekts koncentrēsies uz ilgtspējīgu risinājumu biroju segmenta attīstību, bet ietvers arī tirdzniecības, pakalpojumu un mājokļu funkcijas, kā arī telpas publiskiem un korporatīviem pasākumiem, restorāniem un kafejnīcām. “Linstow Baltic” vēlas turpināt arī jau šajā kvartālā sākto attīstību, kas orientējas uz dažādiem rekreācijas un kultūras pasākumiem.

“Sporta 2” kvartālu, kas atrodas starp Rīgas kluso centru un Skanstes apkaimi, “Linstow Baltic” iegādājies no “NP Properties” grupai piederoša uzņēmuma SIA “Sporta 2” par 10,5 miljoniem eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli.

“Linstow Baltic” pārstāvji pavēstīja, ka šis darījums iezīmē “Linstow Baltic” jauno biznesa stratēģiju Baltijas valstīs, kas paredz nekustamā īpašuma projektu attīstīšanu vairākos segmentos, tostarp biroju ēkas, tirdzniecības centri, autostāvvietas, viesnīcas, atpūtas objekti un citi.

Patlaban “Linstow Baltic” turpina darbu pie šī projekta attīstības koncepcijas izstrādes.

Līdzšinējie attīstītāji trīs hektārus plašo apkaimi starp Hanzas, Vesetas un Sporta ielu sāka attīstīt 2016. gadā. “Sporta 2” kvartāla teritorijā atrodas kādreizējās šokolādes fabrikas “Laima” un konditorejas fabrikas “Staburadze” vairākas renovējamas industriālās ēkas. “Sporta 2” kvartāla teritorijā šobrīd nomnieki ir vairāki radošo industriju uzņēmumi un organizācijas, tostarp mūzikas un drāmas telpa “OratoriO”, laikmetīgās mākslas centrs “kim?”, Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”, producentu kompānija “fon Films”, bārs “Zefīrs” un citi.

“Linstow Baltic” pērn strādāja ar 2,84 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 38,4% mazāks nekā 2019. gadā, kā arī cieta 684 645 eiro zaudējumus pretstatā gadu iepriekš gūtajai peļņai.

“Linstow Baltic” reģistrēta 2004. gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,1 miljons eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas kompānija “Linstow”. Uzņēmums apsaimnieko un attīsta tirdzniecības centrus , “Origo” un lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – “Ülemiste”. Līdz 2021.gada februārim “Linstow Baltic” apsaimniekoja arī tirdzniecības centrus “Alfa” un “Mols”.
0 Komentāru