Likvidē Latvijas čarterkompānijas “Smartlynx Airlines” padomi

Komentāri
Likvidē Latvijas čarterkompānijas “Smartlynx Airlines” padomi
Foto: Freeimages.com

Likvidēta SIA “Smartlynx Airlines” padome. Tas noticis otrdien,17. jūnijā, no amatiem atceļot līdzšinējās čarterkompānijas padomes amatpersonas.

Lursoft pieejamie dati rāda, ka pēdējos gados SIA “Smartlynx Airlines” padomes piekšsēdētāja amatu ieņēmis Omars Benediktsons (Omar Benediktsson), savukārt padomes locekļu amatus pildījuši islandieši Ivo Adamaitis un Nils Bogasons Bogi (Nils Bogason Bogi).

SIA “Smartlynx Airlines” reģistrēta 1992. gada 31. martā un nodarbojas ar tehniskā kārtībā esošu, apdrošinātu un ar apkalpēm nodrošinātu lidmašīnu izīrēšanu aviokompānijām gan Eiropā, gan ārpus tās robežām. Uzņēmuma īpašnieki ir SIA “Blue Sky Transport”, Aigars Jakovels, SIA “Nordpool 4 Aviation” un Jurģis Sedlenieks.

2013. gadā SIA “Smartlynx Airlines” apgrozījums bijis 72,520 miljoni eiro, bet peļņa – 4,169 miljoni eiro. Uzņēmumā aizvadītajā gadā strādājuši 139 darbinieki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl