Zināmi divi potenciālie ”Liepājas Metalurga” pircēji

Komentāri
Zināmi divi potenciālie ”Liepājas Metalurga” pircēji
Foto: LETA

Par maksātnespējīgā uzņēmuma ”Liepājas metalurgs” pārdošanu parakstīti nodomu protokoli ar diviem uzņēmumiem – ”United Group” no Luksemburgas un ukraiņu ”KVV Group”, informēja ”Liepājas metalurga” maksātnespējas administrators Haralds Velmers.

Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Foto: Twitter

Foto: Twitter

TV3 žurnālists Guntis Meisters:
Darījuma iespējamā summa atklāta netiek, jo vēl neesot sakārtota juridiskā struktūra. Tiek paredzēts, ka viens pircējs tiks paziņots pēc nedēļas.

Abi pretendenti piedāvā norēķināties ar atlikto maksājumu, proti, norēķināšanās varētu ilgt daudzu gadu garumā. Kreditori vēl skatīs abu pretendentu reputāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Luksemburgā reģistrētā uzņēmuma “United group” beneficiārs ir Krievijas miljonārs Igors Šamiss.

Investors, ar kuru sarunu procedūrā tiks parakstīta vienošanās par darījuma struktūru un iemaksāta drošības nauda viena miljona eiro apmērā, tālāk tiks virzīts saskaņošanai nodrošinātajiem kreditoriem, sacīja Velmers. Nodrošinātie kreditori ir valsts, banka “Citadele” un “SEB banka”.

Iepriekš portāls “pietiek.com” rakstīja, ka starp četriem “Liepājas metalurga” iegādes pretendentiem ir I. Šamisa uzņēmums, “KVV group”, Krievijas miljardierim Ališeram Usmanovam un viņa biznesa partnerim Vladimiram Skočam piederošais holdings “Metalloinvest” un Novosibirskas daudznozaru holdings “Afina Pallada”, kuras lielākais īpašnieks un prezidents ir Gaiks Magakeljans. H. Velmers šo informāciju ne apstiprināja, ne arī noliedza.

Lasi vēl