2 komentāri

Kopš pērnā gada septembra par maksātnespējīgu atzītā KVV “Liepājas metalurga” administrators šobrīd iesaistījies pārrunās ar vairākiem potenciāliem metalurga investoriem.

Procesa sarežģītības dēļ, administrators nav spējis iekļauties nevienā līdz šim nospraustā metalurga mantas pārdošanas termiņā, tas nav noticis ne līdz 16. augustam, ne augusta beigām, arī tagad galīgā lēmuma pieņemšanas termiņš pagarināts līdz septembra beigām, LNT Ziņām atklāja administratora pārstāvis  Dzintars Hmieļevskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc viņa stāstītā, “vairāk kā viens” potenciālais investors pieprasījis vēl mēnesi laika, lai iepazīstos ar “Liepājas metalurga” vairāku sējumu biezo dokumentāciju. Lai arī informācija sniegta pirms tam, potenciālie investori nevēlas pirkt “kaķi maisā” un grib uzzināt visu iespējamo informāciju, lai būtu, iespējams, labāk informēti nekā iepriekšējie investori, – Ukrainas “KVV Group”, kuri centienos atjaunot metalurģijas uzņēmumu Liepājā cieta pamatīgu fiasko.

Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens iepriekš atklāja, ka potenciālie investori ir no trešajām valstīm. Arī nozares eksperti LNT Ziņām norādīja, ka ticamākais būtu investors no austrumiem, no Krievijas.

Ekonomikas ministrijas pārraudzības iestādēm jāatgūst metalurgā iesprūdušie aptuveni 60 miljoni eiro budžeta naudas.

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Ķādeļ nelauj Lipmanam investet, viņš tacu gribēja.Ārzemju šahermaheriem deva,savējiem ne?
  • Man čista zb jau

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl