Komentāri
Liepājas Metalurga darbībā varētu iesaistīties Baltkrievijas un Krievijas uzņēmēji, saka Sesks
LETA

Patlaban ir ļoti iespējams, ka metalurģijas uzņēmuma Liepājas Metalurgs darbībā varētu iesaistīties uzņēmēji no Baltkrievijas un Krievijas, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – ja valsts būs spiesta vēlreiz pārdot Liepājas Metalurga ražotni, visticamāk, budžets neatgūs lielāko daļu no savulaik uzņēmumam galvotās summas, kas pārsniedz 60 miljonus eiro. Tas izriet no ražotnes vērtējuma, ko pēc esošo uzņēmuma īpašnieku KVV grupas pasūtījuma veikuši auditori no Ukrainas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots – KVV Liepājas Metalurga velmētavas dīkstāvē ir jau pāris mēnešus. Pagājušajā nedēļā uzņēmuma īpašnieki no Ukrainas paziņoja par ražotnes iekonservēšanu un lielākās daļas uzņēmuma darbinieku atbrīvošanu.

Pēc Seska aplēsēm, Liepājas pilsētai tiešie zaudējumi no rūpnīcas slēgšanas ir pārdesmit tūkstoši eiro, tāpēc situācija neesot tik kritiska, turklāt KVV grupa sola atlaistajiem izmaksāt kopumā 800 000 eiro. Daudz nepatīkamāka situācija ir ar Valsts budžetu, kuram Liepājas Metalurga saimnieki ir parādā.

Jāatgādina, ka pārdodot Liepājas Metalurgu ukraiņiem, maksātnespējas administrators Haralds Vlemers, kurš darījumā nopelnīja miljonu eiro un solīja, ka valsts nezaudēs ne santīma no savulaik sniegta bēdīgi slavenā galvojuma.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl