Lidostai “Rīga” trīskāršs peļņas kritums

Komentāri
Lidostai “Rīga” trīskāršs peļņas kritums
Foto: LETA

VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” pagājušajā gadā apgrozījusi 47,316 miljonus eiro, kas ir par 10,26% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa pēc nodokļiem sarukusi vairāk nekā trīs reizes, noslīdot līdz 601,365 tūkst. eiro.

Lidostas vadība norāda, ka pārskata gada neto peļņu būtiski ietekmējuši atbilstoši grāmatvedības uzskaites politikai izveidotie uzkrājumi šaubīgiem debitoru parādiem, iespējamām kompensācijām nomniekiem un tiesvedības izmaksām 10,094 milj. eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Klientuportfelis.lv informācija liecina, ka lidosta “Rīga” 2013. gadā apkalpojusi 67,4 tūkstošus gaisa kuģu, 4,8 miljonus pasažieru un 53,3 tūkstošus tonnu kravu. Salīdzinot ar 2012. gadu, pērn apkalpoto gaisa kuģu skaits samazinājies par 1,7%, pasažieru skaits palielinājies par 0,5%, savukārt apkalpoto kravu apjoms pieaudzis par 62,5%.

VAS Starptautiskā lidosta Rīga joprojām ir lielākais aviācijas pasažieru un kravu apkalpošanas centrs Baltijas valstīs, nodrošinot 47,4% īpatsvaru no Baltijas valstu galvaspilsētu lidostās apkalpotajiem pasažieriem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl