Komentāri
Lidošana miglā turpmāk Rīgas lidostā vairs nebūšot problēma, paziņo vadība
Foto: LETA

Lidosta Rīga varēs nodrošināt lidojumus arī miglas laikā, tā trešdien, 14. janvārim pavēstīja lidostas valdes priekšsēdētājs Andris Liepiņš.

Tas būs iespējams pēc īpaša sertifikāta saņemšanas šā gada martā, jo līdz ar lidostas infrastruktūras uzlabošanas projekta realizāciju ir izveidota jauna gaismas sistēma. Šī sistēma tad arī ļaus apkalpot lidojumus arī miglas laikā. Vidēji gadā esot desmit līdz 12 dienas, kad miglas dēļ lidmašīnas tiek novirzītas uz kaimiņvalstu lidostām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā lidostas infrastruktūras attīstībā ieguldīti apmēram 81,5 miljoni eiro, un galvenais apjomīgo darbu mērķis ir paaugstināt lidojumu drošību, lidlauka kapacitāti un uzlabot vides apstākļus.

Lidosta Rīga ir lielākais pasažieru aviopārvadājumu centrs Baltijā. Pērn tā apkalpojusi 4,8 miljonus pasažieru, kas ir par 0,4% ceļotāju vairāk nekā gadu iepriekš.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl