“Lido” “Vērmanīša” rekonstrukcijā investēti 0,8 miljoni eiro

0 Komentāru
“Lido” “Vērmanīša” rekonstrukcijā investēti 0,8 miljoni eiro
Foto: publicitātes

Piektdien pēc mēnesi ilgušas rekonstrukcijas darbību atsācis uzņēmuma “Lido” ēdināšanas iestāde “Vērmanītis”. Ēkas iekštelpās veiktas vērienīgas interjera izmaiņas, norāda “Lido” pārstāvji.

Uzņēmums rekonstrukcijas pirmajā kārtā kopumā investējis 830 tūkstošus eiro, īpašu uzsvaru liekot uz jaunajām tehnoloģijām. Objekts ir aprīkots ar jaunākās paaudzes ventilācijas sistēmu un ražošanas iekārtām un pannām. Savukārt “Vērmanīša” interjers pārveidots saskaņā ar jauno “Lido” dizaina konceptu, ko izstrādājusi māksliniece Evija Ķirsone.

“Vērmanītī” arī tikšot radītas papildu 20 jaunas darba vietas, kopumā iestādē strādās teju 75 darbinieki.

“Lido”  “Vērmanītis” darbojas kopš 1999. gada.

Rekonstrukcijas otrā kārta turpināsies nākamā gada sākumā, kad pārbūve notiks “Vērmanīša” pagrabstāvā.

“Lido” grupas kopējais apgrozījums pērn sasniedza gandrīz 58 miljonus eiro, kas ir pieaugums salīdzinājumā ar 2016. gadu, kad “Lido” grupas apgrozījums bija 45 miljoni eiro.

Uzņēmums dibināts 1991. gadā, un tā pamatkapitāls ir 992 428 eiro. “Lido” kapitālā uzņēmuma īpašniekam un padomes priekšsēdētājam Gunāram Ķirsonam pieder apmēram 75% akciju. “Lido” grupā ietilpst trīspadsmit restorāni un trīs veikali Rīgā un tās apkaimē, trīs restorāni Tallinā, divi restorāni “Kirsons” un ražotne Berlīnē, gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava, konditoreja Rīgā.

0 Komentāru